Image is not available
Image is not available
Image is not available
طراحی ریسپانسیو
Image is not available
Image is not available
Image is not available

با مدرنترین تجهیزات و تیم متخصص عکاسی و طراحی گرافیک

زیبا و کارآمد

تـور مجازی

Image is not available

عکاسی و ساخت حرفه ای

Slider
طراحی سایت و تور مجازی پانومن

استودیو طراحی و خلاقیت دیجیتال پانومن

با مهارتها و تخصص هایمان در زمینه معرفی کسب و کار شما در فضای مجازی، همراهی مطمئن برای شما هستیم
نمایشگاه های مجازی چند رسانه ای
ارتباط زنده و کنفرانس آنلاین
گردشگری و ایرانگردی مجازی
خدمات ساخت تورهای مجازی پانومن

عکاسی و ساخت تور مجازی

 تور مجازی، ارائه نمای مجازی محیط کار به مخاطبان و مشتریان است تا مخاطبان با رویکردی جدید و تاثیرگذار با تنوع کالاها، خدمات و امکانات کسب و کارها آشنا شوند. فروشگاهها و مجتمع های تجاری، شرکتها، مراکز آموزشی، هتلها و اقامتگاهها، مراکز درمانی، سایتهای گردشگری، مراکز فرهنگی و تفریحی و سایر ارائه دهندگان خدمات یا کالا می توانند با تهیه تور مجازی، جلوه ای زیبا از نما و فضای کسب و کار خود را در فضای مجازی منتشر نمایند.
 در برنامه های چند رسانه ای تور مجازی، حس حضور واقعی در اماکن تجاری برای کاربران تداعی می شود و با گفتار صوتی همزمان مانند یک راهنما به معرفی خدمات یا کالاهای قابل ارائه و سایر توضیحات لازم پرداخته می شود و در نهایت با ارائه فیلم، عکس، نقشه موقعیت، پلان بناها و سایر اطلاعات، امکان دسترسی راحت کاربران به اطلاعات بیشتر فراهم می گردد. ما تمام این امکانات را در راهکارهایی جذاب و تاثیر گذار در قالب وب سایت یا اپلیکیشنهای اندرویدی ارائه می دهیم تا بیشترین اثر گذاری بر روی مخاطبان کسب و کار شما ایجاد گردد. همچنین به عنوان عکاس مورد تایید گوگل در ایران، تور مجازی کسب و کار شما را در سرویسهای گوگل قرار خواهیم داد تا مخاطبان بسیار بیشتری به سمت فعالیت شما رهنمون شوند.

در وب سایتهای طراحی شده با توجه به نوع کار از طراحی گرافیکی جذاب و محتوای چند رسانه ای برای اثرگذاری هرچه بیشتر بر روی مخاطبان استفاده می کنیم.

در طراحی سایت توجه به نکاتی مانند زیبایی ظاهر و ارتباط تصویری جذاب با مخاطب، نمایش و کارکرد صحیح بر روی تمامی دستگاهها (رایانه، موبایل، تبلت...)، خلاقیت در طراحی و پرهیز از تکرار و یکنواختی، چیدمان صحیح عناصر . سازماندهی محتوا، تجربه کلی و تعامل صحیح با کاربر، سرعت و امنیت و... باعث جذب هرچه بیشتر مخاطب به وب سایت شما و ثبت تصویری بهتر از کسب و کار شما در ذهن مشتریانتان خواهد شد.

تیم پانومن با بهره مندی از طراحان حرفه ای و سوابق اجرایی موثر و ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب، همراهی قابل اعتماد برای کسب و کار شما در فضای مجازی خواهد بود.

Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Slider
طراحی سایت

گردشگری مجازی

ایرانگردی
جهانگردی
زیـارتـی
کسب و کارها

تورهای مجازی پربازدید

Slider

تور مجازی گوگل

تور مجازی گوگل تاثیر بسیار شگرفی در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه را برای شما دارا است. مخاطبان علاقه مند هستند تا محیط کسب و کار شما را مشاهده کنند و این رویکردی اعتمادساز برای مخاطبین است. با تور مجازی ۳۶۰ درجه محیط کار شما در گوگل، میزان توجه مخاطبان و بازدیدکنندگان به کسب و کار شما به نحوی چشمگیر افزایش می یابد و در نتیجه درآمد زایی شما بیشتر و افزون تر خواهد شد. بنا به اظهار گوگل، هنگامی که مخاطبان و مشتریان در اینترنت به دنبال کسب و کارها می گردند، 44% مواقع از سرویسهای نقشه گوگل که Street View هم یکی از این سرویسهاست استفاده می کنند. بطور میانگین 41% این جستجوها به بازدیدی آنلاین از سایت کسب و کار مورد نظر منتهی می گردد. اطلاعات مربوط به کسب و کار مورد نظر چنانچه حاوی عکس و تور مجازی باشند احتمال تمایل به مشاهده توسط مخاطبان را دو برابر افزایش خواهد داد.
خدمات ساخت تور مجازی گوگل پانومن

برخی از نمونه پروژه های انجام شده توسط پانومن:

پرتال جامع گردشگری شهر شیراز و استان فارس
پرتال جامع گردشگری شهر شیراز و استان فارس به عنوان کاملترین پرتال گردشگری مجازی در آثار تاریخی و دیدنی استان فارس، امکان گردشگری مجازی در 130 جاذبه تاریخی، مذهبی، فرهنگی و طبیعی شهر شیراز و استان فارس را با بهره گیری از تصاویر پانوراما و تور مجازی، فیلم، عکس، نقشه و توضیحات برای بازدید کنندگان فراهم می کند. این وب سایت ارزشمند و کم نظیر به عنوانی مرجع و راهنمایی معتبر برای گردشگران داخلی و خارجی می باشد.
پرتال جامع گردشگری شهر شیراز و استان فارس
به سفارش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس
تور مجازی تالار قصر رز کرج
سفر مجازی به شیراز
مجتمع پذیرایی گردشگری قصر رز در منطقه عظیمیه شهر کرج واقع گردیده و از جمله تالارهای بسیار مدرن و لوکس این شهر می باشد. در تور مشاهده مجازی این مجموعه تالارهای فاخر از تکنیک نمای چندگانه تصاویر استفاده شده که منتهی به ارائه جلوه های زیبای تصویری گردیده است. تور بازدید مجازی از این تالار قابلیت نمایش در عینکهای واقعیت مجازی (VR) را نیز دارد.
طراحی سایت میز خدمات الکترونیک اداره کل میراث فرهنگی فارس
سفر مجازی به شیراز
وب سایت میز خدمات الکترونیک اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس به منظور دسترسی آسان و سریع مخاطبان به خدمات آنلاین این اداره کل راه اندازی گردیده است. در این وب سایت بخشهای مختلف اداره کل نیز به صورت جداگانه معرفی شده اند.
به سفارش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس
سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس
تور مجازی کتابفروشی همیشه
سفر مجازی به شیراز
مجموعه همیشه، یک مرکز عرضه کتاب، نوشت افزار، صنایع دستی، قلمهای نفیس و محصولات کودکان و نوجوانان می باشد و در شهرک غرب تهران واقع شده است. با بهره مندی از تور مجازی، مخاطبان می توانند با بخشهای مختلف فروشگاه آشنا شوند.
وب سایت منظر باستان شناسی ساسانی فارس به منظور معرفی محور باستان شناسی ساسانی استان فارس که شامل آثار تاریخی شهرستانهای بیشاپور، فیروزآباد و سروستان می باشد تهیه گردیده است. این محور باستانشناسی در آستانه ثبت جهانی در فهرست میراث جهانی یونسکو می باشد و شامل مجموعه ای از آثار ارزشمند باستانی دوره ساسانی در استان فارس است.
وب سایت منظر باستان شناسی ساسانی فارس
به سفارش اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان فارس
Image is not available
Image is not available
تور مجازی مهد کودک نگار و دبستان مهر دانش
سفر مجازی به شیراز
مجموعه معظم آموزشی و اکتشاف کودکان شامل مهد کودک نگار و دبستان مهر دانش یکی از مدرنترین و بروز ترین مراکز آموزشی در مقاطع مهد کودک و دبستان در ایران می باشد. تور مجازی جذاب این مرکز، نماهای زیبایی از مجموعه های آموزشی ذکر شده را به تصویر می کشد و بصورت کاملا ریسپانسیو و سازگار با همه نمایشگرها تهیه شده است. به منظور دسترسی راحت کاربران به مکانهای معرفی شده در تور، لینکهای تصویری و فهرست مکانهای موجود در تور براحتی در دسترس کاربران و بییندگان می باشند
اپلیکیشین چند رسانه ای اندرویدی سفر مجازی به شیراز برنامه ای جذاب برای معرفی جاذبه های گردشگری شهر شیراز به گردشگران داخلی و خارجی می باشد.
-معرفی 22 جاذبه گردشگری شهر شیراز
- تور مجازی از اماکن معرفی شده در قالب تصاویر پانورامای کروی 360 درجه
- عکسهای برگزیده از جاذبه های معرفی شده
- توضیحات متنی برای جاذبه های معرفی شده
- نقشه های آنلاین دیدنیهای شیراز
- ...
برنامه اندرویدی سفر مجازی به شیراز
به سفارش معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز
سفر مجازی به شیراز
شهرداری شیراز
تور مجازی بیمارستان کوثر شیراز
سفر مجازی به شیراز
بیمارستان کوثر شیراز به عنوان یکی از مجهزترین مراکز درمانی جنوب کشور در زمینه ارائه خدمات مختلف درمانی پیشرو بوده و دارای امکانات و تجهیزات بروز و گسترده ای می باشد. این مجموعه مجهز شامل اتاق عملهای مختلف، تجهیزات مختلف و بروز تصویربرداری، دهها بخش و ... است. تور مجازی ویژه این بیمارستان معتبر بصورت کاملا ریسپانسیو و سازگار با همه نمایشگرها تهیه شده است. به منظور دسترسی راحت کاربران به مکانهای معرفی شده در تور، لینکهای تصویری و فهرست مکانهای موجود در تور براحتی در دسترس کاربران و بییندگان می باشند
مجموعه نفیس چند رسانه ای راهنمای گردشگری شیراز حاصل سالها تلاش عاشقانه بوده به منظور شناساندن جاذبه های چشم نواز و دیدنی شهر شیراز و استان فارس به جهانیان تهیه و تولید گردیده است. این مجموعه با بهره گیری از بروز ترین امکانات تولید محتوای دیجیتال چند رسانه ای به شکلی جذاب دیدنیهای پایتخت فرهنگی ایران را به تصویر می کشد.
نرم افزار چند رسانه ای راهنمای گردشگری شیراز
اثر برگزیده جشنواره ملی رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
به سفارش معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز
شهرداری شیراز
راهنمای گردشگری شیراز
زیارت مجازی حرم حضرت محمد (ص)
سفر مجازی به شیراز
در این سامانه تحت وب و همچنین برنامه اندروید امکان مشاهده نقاط مختلف مسجد شریف نبوی و حرم حضرت رسول اکرم (ص) با استفاده از تور مجازی 360 درجه و با کیفیت بالا میسر است. نقاط خاص مسجد (مانند ستونهای تاریخی) حاوی اطلاعات نوشتاری بوده که با کلیک بر روی هر یک اطلاعات بیشتری نمایش داده می شود. امکانات و قابلیتهای برنامه:
- زیارت مجازی حرم مطهر رسول الله (ص) همراه با زیارتنامه متنی و صوتی
- زیارت قبور ائمه مطهر بقیع علیهم السلام همراه با زیارتنامه متنی و صوتی
...

زیارت مجازی حرم حضرت علی (ع)
سفر مجازی به شیراز
در این برنامه اندرویدی و ویندوزی امکان مشاهده نقاط مختلف حرم حضرت امیرالمومنین علی (ع) با استفاده از تور مجازی 360 درجه و با کیفیت بالا میسر است. نقاط خاص حرم حاوی اطلاعات نوشتاری بوده که با کلیک بر روی هر یک اطلاعات بیشتری نمایش داده می شود. همچنین خطبه‌ها و نامه‌های منتخب نهج البلاغه بصورت صوتی و پلان حرم نیز در این برنامه وجود دارند.
وب سایتهای مجتمع آموزشی دانشگاه شیراز و مدارس تابعه
به سفارش مجتمع آموزشی دانشگاه شیراز
سفر مجازی به شیراز
شهرداری شیراز
وب سایتهای مجتمع آموزشی دانشگاه شیراز و مدارس تابعه با هدف اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای مجتمع برای این مدارس توسعه یافته اند. با بهره مندی از سیستم مدیریت محتوا این امکان برای کاربران و مدیران سایتها فراهم گردیده تا از بروزترین متدهای تولید محتوا و اطلاع رسانی آنلاین بهره مند گردند.
عکسبرداری پانورامیک 360 درجه از ساختمان مرکزی بانک کشاورزی تهران
به سفارش بانک کشاورزی
شهرداری شیراز
تور مجازی بانک کشاورزی
موزه مجازی بانک کشاورزی شامل گنجینه آثار ارزشمند و فاخر هنرمندان معاصر متعلق به این بانک ، تاریخ مصور ، ویدئوها و تصاویر جالب از پیشینه 85 ساله این بانک در وب سایت بانک کشاورزی راه اندازی شد. با ورود به این برنامه می توانید به راحتی در دنیای مجازی میان ده ها اثر هنری و برگ هایی از تاریخ و خاطرات دور این بانک به سیر و سیاحت بپردازید. عکسبرداری 360 درجه جهت ساخت این موزه مجازی توسط پانومن انجام پذیرفته است.
تور مجازی کارخانه تسکو
سفر مجازی به شیراز
شرکت تسکو در زمره تولیدکنندگان معتبر و صاحب آوازه تجهیزات الکترونیکی و جانبی موبایل و کامپیوتر در ایران می باشد. در پروژه تور مجازی کارخانه تسکو، بخشهای مختلف این واحد تولیدی با بهره مندی از قابلیتهای متعدد تور مجازی چند رسانه ای به تصویر کشیده شده است.
previous arrow
next arrow
Slider

  جدیدترین مطالب وبلاگ پانومن

previous arrow
next arrow
Slider