تور مجازی تالارها و مراکز تشریفات و میزبانی

نمونه تورهای مجازی ساخته شده برای تالارها توسط استودیو پانومن:

تالار مجلل قصر رز

تور مجازی مجتمع پذیرایی گردشگری قصر رز در کرج

مجتمع پذیرایی گردشگری قصر رز در منطقه عظیمیه شهر کرج واقع گردیده و از جمله تالارهای لاکچری این شهر می باشد. در تور مشاهده مجازی این تالار فاخر از تکنیک نمای چندگانه تصاویر استفاده شده که منتهی به ارائه جلوه های زیبای تصویری گردیده است.

Image
تالارها و مراکز پذیرایی و برگزاری مراسم از جمله مراکزی هستند که ظاهر و دکوراسیون، چیدمان عناصر و سلیقه در آنها حائز اهمیت زیادی است. زیبایی سالن ها، تشریفات مطلوب و حرفه ای، فضای متناسب با تعداد میهمانان، امکانات جانبی مانند فضای پارکینگ و دسترسی آسان به مجموعه از دیگر عوامل موثر در انتخاب مشتریان می باشد. معمولاً قبل از انتخاب یک تالار برای برگزاری مراسم، مشتریان تمایل دارند تا از آن مجموعه بازدید کنند. یکی از شیوه های موثر نمایش فضا و محیط تالار ها و مراکز تشریفات، بهره‌گیری از تور مجازی ۳۶۰ درجه می باشد. با استفاده از تور مجازی می توان تمام نماهای یک تالار شامل نمای بیرون و موقعیت منطقه ای، محوطه روباز، محوطه های داخلی تالار ها و سالن ها، آشپزخانه، فضای پارکینگ و غیره را به بازدیدکنندگان به شکلی موثر نمایش داد.
تور مجازی تالار
همچنین تورمجازی این امکان را فراهم می کند تا تمام ظرافت ها و جزئیات خاص یک مجموعه مانند تجهیزات به کار رفته در تشریفات، تجهیزات نورپردازی و خاص اجرای مراسم، سلیقه‌ها و هنر های چیدمان و دکوراسیون، آراستگی پرسنل و... در قالب یک پکیج بازدید مجازی به مخاطبان نمایش داده شوند.

با انتشار تور مجازی تالار و مراکز تشریفات و میزبانی مراسم در سرویس‌های گوگل، امکان بازدید بیشتر و جذب مخاطبان به میزان بیشتری فراهم می گردد.

در تور مجازی تالار مجلل قصر رز شهر کرج سعی شده تا مهم ترین فضاهای این مجموعه مانند محوطه بیرونی، مسیرهای دسترسی داخلی و نمای تالار های داخلی به شکلی جذاب به تصویر کشیده شود. با بهره مندی از تکنیک تصاویر چندگانه این امکان را فراهم ساخته ایم تا از بیرون تالار هم نمای روز و هم نمای شب در یک فریم ۳۶۰ درجه قابل مشاهده باشد(مشاهده). با استفاده از این تکنیک همچنین توانسته ایم دو نما از یکی از تالارهای این مجموعه شامل نمای نورپردازی کامل و نمای نورپردازی مراسم را در یک قاب نمایش دهیم(مشاهده). تورهای مجازی پانومن بر روی تمام دستگاه های نمایش دهنده مانند رایانه موبایل و تبلت قابل نمایش بوده و از عینک های واقعیت مجازی پشتیبانی می کنند.

انواع تور مجازی و نمونه تورهای ساخته شده توسط استودیو پانومن:

نمونه پروژه تور مجازی کارخانه ها
نمونه پروژه تور مجازی دانشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی مدرسه
نمونه پروژه تور مجازی مهد کودکها
نمونه پروژه تور مجازی بیمارستانها
نمونه پروژه تور مجازی رستورانها و کافی شاپها
نمونه پروژه تور مجازی هتلها و مراکز اقامتی
نمونه پروژه تور مجازی آزمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی نمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی تالارها
نمونه پروژه تور مجازی فروشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی باشگاه و مراکز ورزشی