تور مجازی تالارها و مراکز میزبانی مراسم

تالارها و مراکز پذیرایی و برگزاری مراسم از جمله مراکزی هستند که ظاهر و دکوراسیون، چیدمان عناصر و سلیقه در آنها حائز اهمیت زیادی است. زیبایی سالن ها، تشریفات مطلوب و حرفه ای، فضای متناسب با تعداد میهمانان، امکانات جانبی مانند فضای پارکینگ و دسترسی آسان به مجموعه از دیگر عوامل موثر در انتخاب مشتریان می باشد. معمولاً قبل از انتخاب یک تالار برای برگزاری مراسم، مشتریان تمایل دارند تا از آن مجموعه بازدید کنند. یکی از شیوه های موثر نمایش فضا و محیط تالار ها و مراکز تشریفات، بهره‌گیری از تور مجازی ۳۶۰ درجه می باشد. با استفاده از تور مجازی می توان تمام نماهای یک تالار شامل نمای بیرون و موقعیت منطقه ای، محوطه روباز، محوطه های داخلی تالار ها و سالن ها، آشپزخانه، فضای پارکینگ و غیره را به بازدیدکنندگان به شکلی موثر نمایش داد.
تور مجازی تالار
همچنین تورمجازی این امکان را فراهم می کند تا تمام ظرافت ها و جزئیات خاص یک مجموعه مانند تجهیزات به کار رفته در تشریفات، تجهیزات نورپردازی و خاص اجرای مراسم، سلیقه‌ها و هنر های چیدمان و دکوراسیون، آراستگی پرسنل و... در قالب یک پکیج بازدید مجازی به مخاطبان نمایش داده شوند.

با انتشار تور مجازی تالار و مراکز تشریفات و میزبانی مراسم در سرویس‌های گوگل، امکان بازدید بیشتر و جذب مخاطبان به میزان بیشتری فراهم می گردد.

نمونه تور مجازی تالار

در تور مجازی تالار مجلل قصر رز شهر کرج سعی شده تا مهم ترین فضاهای این مجموعه مانند محوطه بیرونی، مسیرهای دسترسی داخلی و نمای تالار های داخلی به شکلی جذاب به تصویر کشیده شود. با بهره مندی از تکنیک تصاویر چندگانه این امکان را فراهم ساخته ایم تا از بیرون تالار هم نمای روز و هم نمای شب در یک فریم ۳۶۰ درجه قابل مشاهده باشد(مشاهده). با استفاده از این تکنیک همچنین توانسته ایم دو نما از یکی از تالارهای این مجموعه شامل نمای نورپردازی کامل و نمای نورپردازی مراسم را در یک قاب نمایش دهیم(مشاهده). تورهای مجازی پانومن بر روی تمام دستگاه های نمایش دهنده مانند رایانه موبایل و تبلت قابل نمایش بوده و از عینک های واقعیت مجازی پشتیبانی می کنند.