هر آنچه برای معرفی کسب و کار خود نیاز دارید

با مهارتها و تخصص هایمان در زمینه معرفی کسب و کار شما در فضای مجازی، همراهی مطمئن برای شما هستیم

چرا ما را انتخاب کنید؟

طراحی خلاقانه و شیک
هر محتوای تبلیغاتی صرفنظر از نوع آن نیازمند طراحی و کارگردانی محتوا است. این طراحی و چیدمان عناصر است که میزان جذابیت محصول نهایی را تحت تاثیر خود قرار می دهد. ما در زمینه دیزاین و طراحی گرافیک، رابط کاربری، محیط های برنامه های کاربردی و تبلیغاتی از حرفه ای های این زمینه بهره مند هستیم!
پشتیبانی دائمی و ویژه
دستمزد منصفانه و مناسب

خدمات پانومن:

طراحی وب سایت
طراحی فروشگاههای پیشرفته اینترنتی
تولید نرم افزارهای چند رسانه ای برای ویندوز
تولید اپهای چند رسانه ای موبایل
عکسبرداری 360 درجه
تولید تور مجازی برای تمام بسترهای وب، ویندوز و موبایل
طراحی گرافیک
خدمات چاپ کارت ویزیت، تراکت، سربرگ، بروشور، ست اداری، انواع کیف و ساک و ...

طراحی وب سایت، تور مجازی و گرافیک

برای معرفی کسب و کار شما ایده های جذاب خلق و اجرا می کنیم و همیشه پشتیبان شما هستیم

برخی از پروژه های انجام شده توسط پانومن

ساخت تور مجازی

عکسبرداری و تهیه تور مجازی


حرکتی هوشمندانه و اثربخش برای تبلیغ کسب و کار شما

معرفی جذاب و هوشمندانه کسب و کار شما به مشتریان

در دنیای امروز استفاده از رایانه، دستگاه های همراه هوشمند و شبکه های اجتماعی در میان مردم جهان بسیار رایج می باشد. توجه به این گستره برای صاحبان کسب و کار به منظور بهره مندی از فرصتهای معرفی و تبلیغات ضروری و شایسته توجه است. یکی از راههای نوین معرفی و تبلیغات کسب و کار، ارائه نمای مجازی محیط کار به مخاطبان و مشتریان است تا ضمن نشان دادن اطلاعات و جزئیات مربوط به فضای ارائه کالا یا خدمات در قالب فرمتهای متنوع اطلاعاتی، مخاطبان با رویکردی جدید و تاثیرگذار با تنوع کالاها، خدمات و امکانات کسب و کارها آشنا شوند. فروشگاهها، شرکتها، مراکز آموزشی، هتلها، مراکز درمانی، سایتهای گردشگری، مراکز فرهنگی و سایر ارائه دهندگان خدمات یا کالا می توانند با تهیه تور مجازی، جلوه ای زیبا از نما و فضای کسب و کار خود را در فضای مجازی منتشر نمایند. در برنامه های چند رسانه ای تور مجازی حس حضور واقعی در اماکن تجاری برای کاربران تداعی می شود و با گفتار صوتی همزمان مانند یک فروشنده یا پروموتر حرفه ای به معرفی خدمات یا کالاهای قابل ارائه و سایر توضیحات لازم پرداخته می شود و در نهایت با ارائه فیلم، عکس، نقشه موقعیت، پلان بناها و سایر اطلاعات، امکان دسترسی راحت کاربران به اطلاعات بیشتر فراهم می گردد. ما تمام این امکانات را در راهکارهایی جذاب و تاثیر گذار در قالب وب سایت یا اپلیکیشنهای اندرویدی ارائه می دهیم تا بیشترین اثر گذاری بر روی مخاطبان کسب و کار شما ایجاد گردد و با حضور مجازی در مکان مورد نظر، تصویری اعتماد ساز از کسب و کار شما در ذهن مشتریان شکل گیرد.

طراحی وب سایتهای جذاب و کارآمد

ما تیمی حرفه ای در زمینه طراحی وب سایت هستیم و در وب سایتهای طراحی شده با توجه به نوع کار از طراحی گرافیکی جذاب و محتوای چند رسانه ای برای اثرگذاری هرچه بیشتر بر روی مخاطبان استفاده می کنیم.

در طراحی سایت توجه به نکاتی مانند زیبایی ظاهر و ارتباط تصویری جذاب با مخاطب، نمایش و کارکرد صحیح بر روی تمامی دستگاهها (رایانه، موبایل، تبلت...)، خلاقیت در طراحی و پرهیز از تکرار و یکنواختی، چیدمان صحیح عناصر . سازماندهی محتوا، تجربه کلی و تعامل صحیح با کاربر، سرعت و امنیت و... باعث جذب هرچه بیشتر مخاطب به وب سایت شما و ثبت تصویری بهتر از کسب و کار شما در ذهن مشتریانتان خواهد شد.

تیم پانومن با بهره مندی از طراحان حرفه ای و سوابق اجرایی موثر و ارائه خدمات پشتیبانی مطلوب، همراهی قابل اعتماد برای کسب و کار شما در فضای مجازی خواهد بود.

گردشگری مجازی

گردشگری مجازی

به لطف پروردگار و با بهره گیری از جدیدترین پیشرفتهای حاصل شده در پلتفرمهای توسعه فناوری اطلاعات توانسته ایم معرفی کننده سبکی نوین در حوزه توریسم و زیارت مجازی باشیم. در این شیوه منحصربفرد با بهره مندی حداکثری از قدرت مالتی مدیا، تصاویر و ویدیوهای با کیفیت 360 درجه از محیط های مختلف بهمراه اطلاعات و جزئیات مربوط به هر مکان به کاربران نمایش داده می شوند و حس حضوری نزدیک به واقعیت را برای کاربران تداعی خواهند کرد. پخش توضیحات صوتی همزمان با نماهای فراگیر 360 درجه، یک تور مجازی بسیار نزدیک به واقعیت را برای کاربران ایجاد می کند. موتور نمایشگر پیشرفته تصاویر پانورامای موجود در برنامه های زیارت و گردشگری مجازی ما تماما توسط تیم ما طراحی و توسعه یافته و بدین جهت کاملا قابلیت سفارشی سازی دارد. بدلیل اینکه در محتوای این برنامه ها هیچگونه شبیه سازی کامپیوتری صورت نگرفته و از تصاویر واقعی 360 درجه محیط استفاده می شود، احساس حضور بصورتی بسیار واقعی برای کاربر بوجود آمده و آنچه را مشاهده می کند که در محیط اصلی نیز در صورت حضور فیزیکی خواهد دید. پیشنهاد می کنیم نمونه کارهای انجام شده توسط تیم ما را در بخش محصولات مشاهده و دانلود نمایید تا با امکانات و قابلیتهای شگفت انگیز نوین حوزه مالتی مدیا و توان و تخصص ما بیشتر آشنا شوید.

مرکز طراحی وب سایت، تور مجازی و گرافیک پانومن

شیراز- خیابان عفیف آباد- نبش کوچه 7- طبقه فوقانی بانک سینا

071-36283498  0917-702-9941

panoman website design center
 
 
 
آدرس مرکز طراحی وب سایت پانومن

panoman
  ©