تور مجازی هتل ها و مراکز اقامتی

صنعت گردشگری از جمله پولساز ترین فعالیت های اقتصادی بسیاری از کشورهای دنیا است. این پولساز بودن البته جز با تبلیغات و توسعه این صنعت راهبردی حاصل نمی گردد. ایران جزو کشورهایی با تعداد آثار دیدنی چشمگیر بوده اما توسعه صنعت گردشگری کشور نیازمند فعالیت و تبلیغات بیشتر می باشد.
در کنار توسعه زیرساخت‌ها و امکانات گردشگری یکی از راه های موثر برای رونق این صنعت، معرفی و اطلاع رسانی ظرفیت های موجود می باشد. هتل ها و مراکز اقامتی به عنوان یکی از ارکان اصلی صنعت گردشگری از جمله شاخصه هایی هستند که با معرفی صحیح امکانات و ظرفیت های آنها گامی مهم در رونق و توسعه گردشگری برداشته می شود. با فراهم نمودن امکان بازدید مجازی از فضا و امکانات هتل ها شامل اتاق ها و سوئیتها، فضاهای رفاهی و ورزشی مانند استخر، سونا،.. فضاهای پذیرایی مانند رستوران، کافی شاپ، لابی... پارکینگ، سالن های همایش، تالارها، فروشگاه ها و... در ذهن بینندگان اطمینان ایجاد شده و تبلیغی موثر برای هتل ها و اقامتگاه ها انجام می پذیرد.
تور مجازی هتل
در کنار معرفی نماهای داخلی و بیرونی هتل در تصاویر ۳۶۰ درجه، می توان عواملی مانند بهداشت و نظافت مجموعه، آراستگی پرسنل و اتاقها، دکوراسیون و چیدمان عناصر و سلیقه و ظرافت‌های مدیریتی در فضاهای مختلف را نیز به تصویر کشید.
تور مجازی تمام آنچه را که باید در خصوص هتل ها و مراکز اقامتی معرفی شود یکجا ارائه می کند و از جمله موثرترین روش های تبلیغاتی برای ارائه قابلیت ها و امکانات این مراکز است. علاوه بر تصاویر ۳۶۰ درجه، با قرار دادن کلیپ های ویدئویی، گفتار صوتی، اطلاعات متنی، نقشه و مسیرهای دسترسی، پلان ساختمان و امکانات متعدد دیگر می توان یک مجموعه کامل چند رسانه ای را برای معرفی هتل ها و اقامتگاه ها ایجاد کرد. قابلیت ارائه تور مجازی به چندین زبان از جمله ویژگی های مفید دیگر این رویکرد می باشد. با قرار گرفتن تور مجازی هتل در سرویس‌های گوگل، کمک شایان و قابل توجهی به پیدا شدن موثر برند هتل در هنگام جستجوی مشتریان صورت می پذیرد.
تیم پانومن به عنوان عکاس مورد تایید گوگل در ایران آماده است تا در خصوص ساخت تور مجازی و معرفی مطلوب هتل ها و مراکز اقامتی با مدیران محترم این مراکز همکاری نماید.

نمونه تور مجازی هتل

تور مجازی قابل نمایش بر روی انواع کیوسک ها و پنل های اطلاع رسانی است. به عنوان مثال با نصب کیوسک در لابی هتل می توان یک راهنمای کامل تصویری از هتل و مرکز اقامتی را به بازدیدکنندگان نمایش داد. امکان قرار دادن پلان ساختمان هتل و مشخص نمودن نقاط نیز برای راهنمایی و آشنایی کاربران با بخش های مختلف هتل و به زبان های مختلف وجود دارد. 
تور مجازی پس از تدوین بر روی وب سایت هتل و سرویس های گوگل قرار می‌گیرد و بازدیدکنندگان از سایت مرکز اقامتی مورد نظر و همچنین جستجو کنندگان در گوگل می‌توانند نمای ۳۶۰ درجه فراگیر هتل یا اقامتگاه مربوطه را مشاهده نمایند. از طریق قرار دادن Qrcode و لینک کوتاه شده در تبلیغات فضای مجازی و چاپی (مانند بروشور، مجلات، کارت ویزیت...) نیز می توان به سهولت دسترسی مخاطبان به تور مجازی هتل را فراهم نمود.