تور مجازی رستوران ها و کافی شاپ ها

رستوران ها و کافی شاپ ها از جمله مراکزی هستند که در همه شهرها به تنوع وجود دارند. از رستوران و سفره خانه های سنتی که به طبخ و ارائه غذاهای لذیذ ایرانی مشغولند تا رستوران های غذاهای ملل و فست فود ها. کافی شاپ ها نیز با ارائه خلاقیت های حرفه ای در منوها و دکوراسیون سعی در نوآوری و ارائه خدمات متمایز به مشتریان خود دارند. از جمله شاخص های عملکرد موفق یک رستوران یا کافی شاپ، در کنار ارائه منو های متنوع و غذاهای خوش طعم و مطلوب، محیط زیبا و دکوراسیون شیک و چشم نواز است. آراستگی پرسنل، نظم و ترتیب، بهداشت و پاکیزگی، چیدمان صحیح فضای کاری و... از دیگر نکاتی هستند که یک رستوران، سفره خانه سنتی یا کافی شاپ موفق دارا است.
تور مجازی رستوران
با توجه به تعدد این مراکز در همه شهرها، بازاریابی و تبلیغات نقش مهمی در مدیریت یک رستوران یا کافی شاپ دارد. این فضای رقابتی نیازمند رویکردی خاص و مدرن برای معرفی خدمات و فضای کاری به مشتریان می‌باشد. تور مجازی روشی موثر و رویکردی کارآمد برای معرفی امکانات و ارائه نمای مطلوب به مشتریان رستوران ها و کافی شاپ ها است. در تور مجازی علاوه بر امکان نمایش نماهای مختلف از این مجموعه ها به بینندگان، فاکتورهای مهم دیگری که قبلا ذکر شد یعنی آراستگی کارکنان، نظم و چیدمان محیط، بهداشت و تمیزی و... را نیز می توان به تصویر کشید.
تور مجازی یک مجموعه اطلاع رسانی به شیوه چند رسانه ای است که در کنار تصاویر ۳۶۰ درجه محیط، انواع متفاوتی از اطلاعات مانند فیلم و عکس، نقشه موقعیت و پلان، متن، گفتار و موسیقی در آن قابل ارائه است.

اگر مشتریان بتوانند قبل از انتخاب یک رستوران یا کافی شاپ توسط تور بازدید مجازی محیط آن را مشاهده نموده و همچنین منوها، انواع غذاها و نوشیدنی ها، دسرها و غیره را مشاهده نمایند یا با دیدن نمای ۳۶۰ درجه آشپزخانه یک رستوران از وضعیت بهداشتی مطلوب آن مجموعه مطلع شوند، با اطمینان بیشتری به سمت استفاده از خدمات آن رستوران، فست فود یا کافی شاپ سوق پیدا کرده و این یک گام مهم در جذب مشتری و بازاریابی می باشد.

نمونه تور مجازی رستوران

با انتشار تور مجازی در سرویسهای موتور جستجوی گوگل مانند Google Maps و Google Street view، کاربران بیشتری به سمت کسب و کار مورد نظر جذب می‌شوند و این رویکرد هوشمندانه تأثیر مهم در رونق آن مجموعه خواهد داشت. تور مجازی در همه تبلیغات یک رستوران یا کافی شاپ قابل ارائه است و می‌توان لینک مشاهده آن را در تمام تبلیغات اینترنتی و فضای مجازی، چاپی،... به مخاطبان ارائه داد. تور مجازی همچنین از همه دستگاه‌ها مانند موبایل، تبلت، کامپیوتر و تلویزیون هوشمند قابل مشاهده بوده و نیاز به نصب افزونه یا برنامه خاصی بر روی این دستگاه ها ندارد.
مرکز طراحی سایت و ساخت تور مجازی پانومن با سالها تجربه و تخصص در طراحی گرافیک، توسعه وب سایت، عکس برداری و ساخت تور مجازی، تمام تخصص های لازم برای ساخت یک تور مجازی جذاب و حرفه ای را برای رستوران ها، کافی شاپ ها، فست فود ها، سفره خانه ها و سایر مراکز ارائه غذا را دارا است.