مزایای بهره‌مندی از تور مجازی

تور مجازی بدون شک یکی از موثرترین راهکارهای اطلاع رسانی و معرفی خدمات و کالاها برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف است. مفهوم تور مجازی ۳۶۰ درجه چندین سال است که پدیدار شده و از آن برای نمایش فراگیر محیط های مختلف بهره گرفته شده است.

مقایسه تور مجازی چند رسانه ای با تور مجازی گوگل

مقایسه تور مجازی سفارشی (چندرسانه‌ای) با تور مجازی گوگل

در دنیای تور مجازی ۳۶۰ درجه دو دسته بندی کلی وجود دارد: تور مجازی سفارشی یا چند رسانه ای و تور مجازی گوگل. اما تفاوت این دو نوع چیست و کدام یک بهتر است؟ برای آگاهی از تفاوتها و مزایای هر یک از انواع تور مجازی با ما همراه باشید.

ضرورت هزینه برای ساخت تور مجازی

آیا لازم است برای ساخت تورمجازی هزینه کنید؟

با گسترش کسب و کارها و ضرورت توجه بیشتر به تبلیغات و معرفی مشاغل در راستای جذب مخاطبان و مشتریان بیشتر امری مهم و حائز اهمیت است. یکی از بهترین بسترها برای تبلیغات فضای مجازی است. فضای مجازی با توجه به گستردگی و فراگیری استفاده و هزینه‌های مناسب‌تر نسبت به شیوه های سنتی تبلیغات از اولویت بیشتری برای توجه و سرمایه‌گذاری برخوردار است. یکی از رویکردهای موثر در تبلیغات انواع کسب و کار در فضای سایبری بهره‌مندی از تور مجازی است. تور بازدید مجازی با فراهم کردن نمای ۳۶۰ درجه از محیط و فضای کسب و کارها به مشتریان کمک می‌کند تا درک بهتری از تنوع خدمات یا کالاهای ارائه شده مشاغل مربوطه داشته باشند.

عکاسی ۳۶۰ درجه

عکاسی ۳۶۰ درجه چیست؟

عکاسی ۳۶۰ درجه به دو فرایند متفاوت از یکدیگر یعنی عکاسی پانورامای ۳۶۰ درجه یا فراگیر و عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیا تقسیم می‌شود که در این مقاله به بررسی مفهوم اول یعنی عکاسی پانورامای فراگیر می‌پردازیم.

قابلیت نمایش خودکار در تور مجازی

قابلیت نمایش خودکار در تور مجازی

از دیرباز تاکنون، کلیپ و تیزر از مهم‌ترین راهکارهای تبلیغاتی بوده است. تصویر و گفتار دو رکن اصلی تیزرهای تبلیغاتی است و در مدت زمانی مشخص مقدار معینی از محتوا به بینندگان منتقل می شود. با ظهور رسانه های نوین اطلاع رسانی مانند تور مجازی، پرده جدیدی از تبلیغات و اطلاع رسانی با رویکرد تعامل با کاربران شکل گرفته است.

تور مجازی جزایر سولووتسکی روسیه

تور مجازی جزایر سولووتسکی روسیه

کشور زیبای روسیه دارای وسعتی پهناور بوده و اکثر مساحت آن خالی از جمعیت متراکم است. روسیه کشوری سردسیر است و جز چند ماه در طی سال آب و هوایی کاملا سرد دارد. جزایر سولووتسکی مشتمل بر 6 جزیره بزرگ و صدها جزیره کوچکتر است و در دریای سفید قرار دارد. نخستین تاریخ سکونت در این مجموعه جزایر به 6 تا 7 هزار سال قبل باز می گردد. این تور مجازی جذاب اثری از گروه Airpano می باشد.

 

جلوه های ویژه در تور مجازی

جلوه های ویژه در تور مجازی

همزمان با پیشرفت در برنامه نویسی و ساخت پلتفرم‌های پیشرفته تر برای تولید تور مجازی، جلوه های ویژه و بصری این تورها نیز افزایش چشمگیری داشته است. سالها قبل و در ابتدای فراگیر شدن تورمجازی، چرخش تصاویر پانوراما بر اساس محاسبات پردازشگر کامپیوتر cpu صورت می‌گرفت و این مسئله باعث می‌شد تا در بعضی سیستم‌هایی که قدرت پردازش کمتری داشتند این چرخش ها و تحرکها روان اجرا نشده و همراه با لگ و مکث بودند.

تخفیف تور مجازی

شگفتانه پانومن: تخفیف‌ 20 درصدی عکاسی 360 درجه و ساخت تور مجازی

شگفتانه پانومن به مناسبت سال جدید از اول فروردین آغاز و تا 15 اردیبهشت ماه 98 ادامه دارد. جشنواره تخفیف‌های ویژه خدمات این مرکز با عنوان جشنواره شگفتانه پانومن به مناسبت سال جدید و در دوره زمانی 45 روز برگزار می‌شود. مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند خدمات حرفه ای عکاسی 360 درجه و ساخت تور مجازی چند رسانه ای در تمامی شهرهای ایران را با  20% تخفیف نسبت به لیست قیمت تور مجازی درج شده در سایت پانومن تهیه کنند.