تور مجازی آبشار تامپاک سوو اندونزی

تور مجازی تامپاک سوو اندونزی

آبشار بهشتی تامپوک سوو در کشور زیبای اندونزی واقع گردیده است. نام این آبشار به معنای "هزار آبشار" می باشد. آب این مجموعه آبشارها از ذوب شدن یخهای شکل گرفته بر روی کوه فراهم می گردد و ارتفاع آن بالغ بر 120 متر می باشد. با در سفر مجازی به این آبشار زیبا همراه باشید و امیدواریم از دیدن آن لذت ببرید. این تور مجازی جذاب اثری از گروه Airpano می باشد و دارای چندین تصویر هوایی بسیار زیبا از این جاذبه گردشگری منحصربفرد است..

 

تور مجازی بیمارستان کوثر

بیمارستان کوثر شیراز از مهم‌ترین مراکز درمانی تخصصی قلب و عروق در کشور می باشد و با دارا بودن امکانات گسترده و کادر مجرب و بخش های مختلف همه ساله پذیرای هزاران بیمار از سراسر کشور و همچنین سایر کشورهای منطقه می‌باشد.

مزایای استفاده از تور مجازی برای معرفی کسب و کار

تور مجازی بدون شک یکی از موثرترین راهکارهای اطلاع رسانی و معرفی خدمات و کالاها برای مشاغل و کسب و کارهای مختلف است. مفهوم تور مجازی ۳۶۰ درجه چندین سال است که پدیدار شده و از آن برای نمایش فراگیر محیط های مختلف بهره گرفته شده است.

مقایسه تور مجازی چند رسانه ای با تور مجازی گوگل

مقایسه تور مجازی سفارشی (چندرسانه‌ای) با تور مجازی گوگل

در دنیای تور مجازی ۳۶۰ درجه دو دسته بندی کلی وجود دارد: تور مجازی سفارشی یا چند رسانه ای و تور مجازی گوگل. اما تفاوت این دو نوع چیست و کدام یک بهتر است؟ برای آگاهی از تفاوتها و مزایای هر یک از انواع تور مجازی با ما همراه باشید.

عکاسی ۳۶۰ درجه

عکاسی ۳۶۰ درجه چیست؟

عکاسی ۳۶۰ درجه به دو فرایند متفاوت از یکدیگر یعنی عکاسی پانورامای ۳۶۰ درجه یا فراگیر و عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیا تقسیم می‌شود که در این مقاله به بررسی مفهوم اول یعنی عکاسی پانورامای فراگیر می‌پردازیم.

قابلیت نمایش خودکار در تور مجازی

قابلیت نمایش خودکار در تور مجازی

از دیرباز تاکنون، کلیپ و تیزر از مهم‌ترین راهکارهای تبلیغاتی بوده است. تصویر و گفتار دو رکن اصلی تیزرهای تبلیغاتی است و در مدت زمانی مشخص مقدار معینی از محتوا به بینندگان منتقل می شود. با ظهور رسانه های نوین اطلاع رسانی مانند تور مجازی، پرده جدیدی از تبلیغات و اطلاع رسانی با رویکرد تعامل با کاربران شکل گرفته است.

تور مجازی جزایر سولووتسکی روسیه

تور مجازی جزایر سولووتسکی روسیه

کشور زیبای روسیه دارای وسعتی پهناور بوده و اکثر مساحت آن خالی از جمعیت متراکم است. روسیه کشوری سردسیر است و جز چند ماه در طی سال آب و هوایی کاملا سرد دارد. جزایر سولووتسکی مشتمل بر 6 جزیره بزرگ و صدها جزیره کوچکتر است و در دریای سفید قرار دارد. نخستین تاریخ سکونت در این مجموعه جزایر به 6 تا 7 هزار سال قبل باز می گردد. این تور مجازی جذاب اثری از گروه Airpano می باشد.

 

جلوه های ویژه در تور مجازی

جلوه های ویژه در تور مجازی

همزمان با پیشرفت در برنامه نویسی و ساخت پلتفرم‌های پیشرفته تر برای تولید تور مجازی، جلوه های ویژه و بصری این تورها نیز افزایش چشمگیری داشته است. سالها قبل و در ابتدای فراگیر شدن تورمجازی، چرخش تصاویر پانوراما بر اساس محاسبات پردازشگر کامپیوتر cpu صورت می‌گرفت و این مسئله باعث می‌شد تا در بعضی سیستم‌هایی که قدرت پردازش کمتری داشتند این چرخش ها و تحرکها روان اجرا نشده و همراه با لگ و مکث بودند.