جستجوی هوشمند در تورهای مجازی

جستجوی هوشمند در تورهای مجازی پانومن

امروز در دنیای بیکران اینترنت دنبال چیزی گشتن بدون استفاده از امکانات جستجو کاری سخت و تقریبا ناممکن است. از جستجوی کلی در اینترنت که توسط موتورهای جستجو مانند گوگل انجام شده تا جستجوی اختصاصی در پلتفرم های متعدد و مختلف تحت وب، هریک نیازمند پس زمینه‌ای هوشمند برای هدایت بهتر کاربر به محتوای مورد نیاز خود هستند.


قابلیت ناوبری خودکار در تورهای مجازی پانومن

مسیریابی هوشمند و پیمایش خودکار در تورهای مجازی پانومن

گامی مهم در جهت افزایش کارآمدی تورهای مجازی

یکی از مهمترین اهداف یک تور مجازی، نمایش بخشهای مختلف یک مجموعه مانند بیمارستان یا مجتمع اداری و خدماتی به کاربران می باشد. در صورت بزرگ بودن مجموعه مورد نظر یا دارا بودن بخش های متعدد، پیدا کردن یک بخش خاص در تور مجازی برای کاربران ممکن است چالش برانگیز باشد.

نسل جدید نمایشگاه‌های مجازی پانومن

رونمایی از نسل جدید نمایشگاه‌های مجازی پانومن

رو نمایی از نسل جدید نمایشگاه‌های مجازی سه بعدی پانومن با امکان حرکت آزادانه در محیط سه بعدی و اینتروهای جذاب

برگزاری نمایشگاه مجازی عکس جنگلهای هیرکانی، میراث جهانی ما

برگزاری نمایشگاه مجازی عکس جنگلهای هیرکانی، میراث جهانی ما

نمایشگاه مجازی عکس جنگلهای هیرکانی، میراث جهانی ما به سفارش بنیاد مایکل سوکو و حمایت وزارت محیط زیست آلمان با نمایش عکسهای گرفته شده توسط عکاسان هنرمند ایرانی برگزار گردیده است.

قابلیت تعامل هوشمند در تورهای مجازی پانومن

قابلیت تعامل هوشمند در تورهای مجازی پانومن

یکی از تلاش های مستمر ما در استودیو پانومن، بهبود تجربه کاربری محتوای تعاملی تولید شده است. برای شبیه سازی هرچه بهتر حضور مجازی کاربر در یک محیط یکی از جدیدترین رویکردهای ما امکان تعامل بیننده با اشیاء موجود در آن محیط است.

نمایشگاه مجازی حامیان انجمن علمی آسم و آلرژی ایران

برگزاری دو نمایشگاه مجازی

نمایشگاه‌های مجازی پانومن به دلیل بهره‌گیری از گرافیک قوی و جذاب، اجرای سریع و راحت بر روی همه دستگاه‌ها مانند رایانه و موبایل همواره مورد استقبال کاربران قرار دارند.

تور مجازی شفق قطبی در نروژ

تور مجازی شفق قطبی در نروژ

کشور زیبای نروژ کشوری کوهستانی با آب و هوای بسیار سرد است. این کشور در شمال اروپا و هم مرز با فنلاند، سوئد و روسیه است. در بیشتر مناطق ناحیه شمالی نروژ شش ماه شب و شش ماه روز می‌باشد. 

اردوهای مجازی پانومن

اردوهای مجازی پانومن

با گسترش روز افزون استفاده از فضای مجازی برای آموزش، برگزاری اردوهای مجازی دانش آموزان با استفاده از مجموعه جذاب ایرانگردی مجازی پانومن با استقبال بی نظیر معلمان گرانقدر و دانش‌آموزان عزیز کشور روبرو شده است.