طراحی سایت مدارس و مراکز آموزشی در شیراز

طراحی سایت مدارس و مراکز آموزشی در شیراز

با فراهم شدن امکانات جدید بر بستر اینترنت، سیستمهای آموزشی نیز به سمت اتوماسیون و شیوه های نوین آموزش و اطلاع رسانی پیش می روند. اکنون مدارس بسیاری در سراسر جهان از قابلیتهای آموزش آنلاین، آزمونهای آنلاین، کتابخانه های آنلاین و انجمنهای آموزشی برای ارائه خدمات به کاربران خود که شامل دانش آموزان و دبیران هستند استفاده می نمایند. استفاده از قابلیتهای بسترهای تحت وب، به ارتقا کیفیت و سرعت آموزش کمک کرده و محدودیتهای گذشته آموزش سنتی را از بین می برد.

تور مجازی جنگلهای نیوزیلند

تور مجازی جنگلهای نیوزیلند

دنیا گردی مجازیبا گسترش امکانات تصویربرداری تور مجازی، عکاسان حرفه ای در سراسر دنیا مشغول ثبت تصاویر پانورامای 360 درجه و خلق تورهای مجازی شگفت انگیز از دیدنیهای دنیا هستند. در سری مطالب دنیا گردی مجازی قصد داریم تا با شما به مکانهای زیبا و دینیهای جهان از طریق تور مجازی سفر کنیم. امروز با سفری جذاب در مسیر پیاده روی Milford در حاشیه رودخانه Arthur در کشور نیوزیلند همراه و همسفر شما هستیم. کشور نیوزیلند در نیمکره جنوبی زمین واقع شده و آب و هوایی عکس نیمکره شمالی دارد. بدین معنا که هنگام زمستان در نیمکره شمالی، فصل نیمکره جنوبی و کشورهای واقع در آن مانند استرالیا و نیوزیلند تابستان است. با ما در این سفر مجازی همراه باشید.

 

سیستم مدیریت محتوا چیست

سیستم مدیریت محتوا چیست؟

سیستم مدیریت محتوا یا cms نرم افزاری است که بر روی سرور سایت نصب می شود و امکان پیکربندی و توسعه سایت را برای طراح و همچنین مدیریت محتوای سایت را برای مدیران سایت فراهم می کند. با استفاده از یک سیستم مدیریت محتوا امکان ایجاد یک سایت بدون کدنویسی سمت سرور فراهم می شود. سیستم های مدیریت محتوای بنام و معروف بصورت متن باز (open source) هستند و این بدان معناست که در سراسر جهان برنامه نویسان بسیاری برای توسعه، پیشرفت و امنیت این سیستم ها تلاش می کنند. با استفاده از یک cms صرفه جویی بسیاری در زمان و هزینه طراحی سایت می‌شود چرا که اگر بنا باشد یک وب سایت با امکانات و قابلیت های مشابه یک سایت ساخته شده با cms، از صفر کد نویسی و ساخته شود هفته‌ها و بلکه ماه‌ها زمان و ده‌ها میلیون تومان هزینه لازم است.

تور مجازی زیردریا

تور مجازی زیر دریا در ساحل نیشیباما ژاپن

دنیا گردی مجازیبا گسترش امکانات تصویربرداری تور مجازی، عکاسان حرفه ای در سراسر دنیا مشغول ثبت تصاویر پانورامای 360 درجه و خلق تورهای مجازی شگفت انگیز از دیدنیهای دنیا هستند. در سری مطالب دنیا گردی مجازی قصد داریم تا با شما به مکانهای زیبا و دینیهای جهان از طریق تور مجازی سفر کنیم. زیر دریا در نزدیکی ساحل نیشیبامای ژاپن یکی از این مناطق است که تصاویر زیبایی از عمق آن در کلکسیون تورهای مجازی گوگل ثبت شده است. ساحل نیشیباما در جزیره آکا و در کشور ژاپن از مناطق دیدنی و زیبای این کشور است. آبهای بسیار تمیز و شفاف از مزایای این جزیره زیبا می باشد و گستره ساحل آن یک کیلومتر است. با ما در این سفر مجازی همراه باشید.

 

سئو چیست و چرا اهمیت زیادی دارد

سئو چیست و چرا اهمیت زیادی دارد؟

سئو(SEO) مخفف عبارت search engine optimization به معنای بهینه سازی برای موتورهای جستجو است اما مفهوم واقعی آن بسیار فراتر از معنای جمله آن است. برای درک بهتر اهمیت سئو باید به قدرت تاثیرگذار آن در رونق کسب و کارها اشاره نماییم. سئو در واقع از آن جهت حائز اهمیت است که مربوط به موتورهای جستجو می شود و امروزه نقش موتورهای جستجوگر اینترنتی در هدایت مشتری به یک کسب و کار، فوق العاده مهم است. با پیشرفت چشمگیر فناوری اطلاعات و دسترسی بسیاری از مردم دنیا به اینترنت، بسیاری از سوالات مردم در سراسر جهان توسط جستجو در اینترنت به جواب می رسد. بنابراین بسیاری از افرادی که نیازمند کالا یا خدمات مشخص هستند هم از طریق اینترنت اقدام به جستجو و کسب اطلاعات در خصوص محصولات یا سرویس های مورد نیاز خود می کنند.

مشترک خبرنامه پانومن شوید و مطالب جدید و جذاب ما را در ایمیل خود دریافت کنید