تور مجازی بیمارستان ها و مراکز درمانی

نمونه تورهای مجازی ساخته شده برای بیمارستان‌ها توسط استودیو پانومن:

دندانپزشکی رایا
کلینیک دندانپزشکی رایا
کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی رایا با بهره گیری از دندانپزشکان و جراحان حاذق و جدیدترین امکانات روز دنیا در خیابان اسفندیار تهران قرار دارد. در این تور واقعیت مجازی، قسمتهای مختلف این مرکز مجهز با قالب اختصاصی پانومن معرفی شده‌اند.
مشاهده
تهران
مرکز جراحی محدود شفا
مرکز جراحی محدود شفا
مركز جراحی محدود شفا مجموعه‌ای مجهز در زمینه خدمات جراحی سرپایی در شهر شاهرود است. این پروژه تور واقعیت مجازی که به سه زبان فارسی ، انگلیسی و عربی تدوین یافته، از جدیدترین تکنیکهای اختصاصی پانومن شامل هات اسپاتهای متن و تصویردار، جستجوی هوشمند، مسیریابی هوشمند و... استفاده شده است.
مشاهده
شاهرود سمنان
بیمارستان آیت الله طالقانی
بیمارستان آیت الله طالقانی
اين مركز درسال 1357 با نام نقاهتگاه كمک شماره 2 احداث و در دی ماه سال 1358 پس از پيروزی انقلاب اسلامی با نام مركز پزشكی آموزشی و درمانی آيت الله طالقانی به دانشگاه شهيد بهشتی واگذار شد.
مشاهده
تهران
بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)
بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)
بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء(ص) تهران در سال 1366 تاسیس گردیده و در اغلب رشته‌های فوق تخصصی از جمله جراحی قلب، جراحی قفسه صدری، جراحی زانو، جراحی ستون فقرات و ... فعال است. این تور مجازی زیبا با جدیدترین قابلیتهای انحصاری استودیو پانومن ساخته شده است.
مشاهده
تهران
بیمارستان مفید
بیمارستان کودکان مفید
این بیمارستان به همت حبیب الله مفید در سال 1353 به عنوان یک بیمارستان خیریه پایه گذاری شد و در سال 1365به صورت رسمی دراختیار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار گرفت.
مشاهده
تهران
بیمارستان امام حسین(ع)
بیمارستان امام حسین (ع)
این بیمارستان در سال ۱۲۳۳ تاسیس شد و در حال حاضربا ارایه ۱۵ نوع تخصص در حال خدمت رسانی به مراجعین است.
مشاهده
تهران
بیمارستان دکتر مسیح دانشوری
بیمارستان دکتر مسیح دانشوری
بيمارستان دكتر مسيح دانشوری بیش از 115 سال پیش جهت مداوای بيماری ريوی ‏مظفرالدين شاه قاجار و به توصيه پزشك معالج او احداث و در سال 1377 "مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی سل و بيماری‌های ريوی بیمارستان دکتر مسيح دانشوری"، پایه گذاری شد.‏
مشاهده
تهران
بیمارستان اختر
بیمارستان اختر
این بیمارستان در سال 1325 توسط خانم اخترالملوک سهرابی وقف هلال احمر شد و ساختمان مرکزی نیز در سال 1332 آغاز به کار کرد.
مشاهده
تهران
بیمارستان شهید مدرس
بیمارستان شهید مدرس
این بیمارستان در سال 1354 توسط سازمان برنامه، تجهیز و به دانشکده پزشکی دانشگاه ملی ایران واگذار شد و در ابتدای تاسیس بیمارستان با بخش هایی از جمله قلب و عروق، هماتولوژی، جراحی عمومی ،ارولوژی، دیالیز، نفرولوژی ،جراحی قلب و بخش های پاراکلینکی شروع به کار کرد.
مشاهده
تهران
بیمارستان شهدای تجریش
بیمارستان شهدای تجریش
فعالیت رسمی این بیمارستان با احداث ساختمان 3 طبقه موجود در سال 1340 آغاز به کار کرد. به دنبال آن به ترتیب ساختمان‌های فعلی درمانگاه‌ها و پاویون پزشکان در سال 1347 و ساختمان 6 طبقه (ساختمان اصلی بخشها) در سال 1348 افتتاح شد.
مشاهده
تهران
بیمارستان لقمان حکیم
بیمارستان لقمان حکیم
این بیمارستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی به فعالیت های خود ادامه داده و بخش مسمومین آن به عنوان قطب علمی مسمومین شناخته شده است.
مشاهده
تهران
بیمارستان شهدای گمنام
بیمارستان شهدای گمنام
درمانگاه خیریه شهدای گمنام در سال 1363 توسط 2 خیر بنا شد و در سال 1391 طی تفاهم نامه‎‌ای، دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی امور بهسازی، مدیریتی و راهبردی این درمانگاه را برای تبدیل آن به بیمارستان در دست گرفت.
مشاهده
تهران
بیمارستان مهدیه
بیمارستان مهدیه
این بیمارستان ابتدا به صورت تک تخصصی زنان و زایمان فعالیت خود را آغاز کرد و پس از جذب هیئت علمی مورد نیاز در سال 1366 به صورت آموزشی ادامه فعالیت داد.
مشاهده
تهران
بیمارستان 15 خرداد
بیمارستان 15 خرداد
مرکز پزشکی، آموزشی درمانی 15 خرداد یکی از قدیمی ترین بیمارستانهای تهران است. این مرکز قبل از سال 1320 ساخته شده و به صورت یک بیمارستان 80 تختخوابی آغاز به کار نموده است.
مشاهده
تهران
بیمارستان طرفه
بیمارستان طرفه
این مرکز در سال ۱۳۳۳ توسط مرحوم دکتر طرفه بصورت بیمارستان تکمیل و تجهیز شد و از سال ۱۳۵۵ تحت پوشش سازمان منطقه‌ای بهداری استان تهران و سپس در سال ۱۳۷۲ تحت نظارت و سرپرستی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی قرار گرفت .
مشاهده
تهران
بیمارستان کوثر
بیمارستان کوثر
بیمارستان کوثر شیراز به عنوان یکی از مجهزترین مراکز قلب و عروق کشور از جمله مجموعه های درمانی مجهز جنوب کشور نیز بوده و در آن خدمات مختلفی به بیماران ارائه می شود
مشاهده
شیراز
امروزه در شهرهای سراسر کشور تعداد قابل توجهی بیمارستان و مراکز درمانی وجود دارند. این مسئله گویای افزایش سطوح کیفی و کمی خدمات درمانی و سلامتی در کشور می باشد. بیمارستانها، کلینیکها، درمانگاه ها، مراکز توانبخشی و ... از جمله مراکز پزشکی و درمانی هستند که پاسخگوی نیاز روز افزون شهروندان می باشند. با گسترش تعداد این مراکز لزوم بازاریابی، تبلیغات و معرفی خدمات این مجموعه ها به مخاطبان ضروری است. از جمله روش‌های بسیار موثر برای اطلاع رسانی و معرفی امکانات و خدمات مراکز درمانی تور مجازی است. تور مجازی به صورت یک مجموعه چند رسانه ای تاثیرگذار و جذاب، امکانات و تنوع خدمات این مراکز را به شکلی جذاب به مخاطبان منتقل می کند. با تور مجازی می توان ضمن ارائه نماهای مختلف مجموعه های درمانی و پزشکی مانند نمای بیرونی و فضاهای داخلی، امکانات این مراکز مانند آزمایشگاه، بخش های درمانی، آی سی یو، سی سی یو، اتاق های عمل، اورژانس، پذیرش، کلینیک ها، داروخانه‌، بخش های تصویربرداری مانند ام‌آر آی، رادیولوژی و غیره را نیز به مخاطبان نمایش داد. در تور بازدید مجازی همچنین می توان جزئیات بیشتری از کیفیت خدمات رسانی مانند نظافت و پاکیزگی مجموعه، نظم و ترتیب بخش‌ها، آراستگی پرسنل و سلائق و ظرافت های مدیریتی را نیز به تصویر کشید. همچنین با استفاده از عناصر گرافیکی مانند فلش می توان مسیرهای دسترسی که در مراکز درمانی حائز اهمیت است (مانند مسیر دسترسی به اورژانس) را بر روی تور مجازی مشخص نمود و در واقع یک نوع پیش آموزش از موقعیت بخشهای یک بیمارستان را به بینندگان ارائه داد. همچنین، تور مجازی به مدیریت بیمارستان‌ها کمک می‌کند تا با استفاده از فناوری نوین، بهترین تجربه را به بیماران خود ارائه دهند.
تور مجازی بیمارستان
امکان پخش تور مجازی بر روی انواع کیوسک های اطلاع رسانی با قابلیت تعامل برای کاربران نیز وجود دارد. می‌توان با نصب این کیوسک‌ها در جاهای مختلف بیمارستان، بخش های مختلف بیمارستان و مسیرهای دسترسی به آنها را به صورت تصویری به مراجعین نمایش داد. با قابلیت مسیریابی هوشمند و پیمایش خودکار در تورهای مجازی، کاربران می‌توانند با مشخص نمودن مبداء و مقصد، کوتاهترین مسیر بین دو نقطه را مشاهده نموده و براحتی مسیر دسترسی به بخش یا قسمت مورد نظر خود در بیمارستان را پیدا کنند. همچنین با قرار دادن گفتار صوتی بر روی تور مجازی امکان صحبت در خصوص امکانات بیمارستان و مرکز درمانی و راهنمای بازدید کنندگان وجود دارد. پلان بناها و ساختمان های بیمارستان یا مرکز درمانی نیز قابل قرار دادن در تور مجازی بوده و روی آن نقاط دارای تصویر ۳۶۰ درجه و مسیرها قابل تعریف و نمایش است. با بهره گیری از قابلیت چند زبانه تور مجازی امکان ارائه اطلاعات به زبان های مختلف مانند فارسی، عربی، انگلیسی و غیره وجود دارد و مخاطبان با زبانهای مختلف به‌راحتی با مرکز درمانی مورد نظر آشنا خواهند شد. دسترسی به تور مجازی از روش‌های متنوع و متعددی صورت می‌پذیرد. تور مجازی آماده شده در وب‌سایت مرکز درمانی و بیمارستان قابل بارگذاری است و با همه مرورگرها و دستگاه ها مانند موبایل، تبلت، رایانه، تلویزیون هوشمند سازگار است. همچنین در سرویسهای گوگل مانند Google Maps نیز با جستجوی عنوان مرکز درمانی مورد نظر، تورمجازی آن به کاربران نمایش داده می شود. از طریق Qrcode و لینک کوتاه نیز دسترسی به تور مجازی در همه رسانه‌های تبلیغاتی مانند تبلیغات فضای مجازی، نشریات، بروشور، ... میسر می باشد.
استودیو طراحی و خلاقیت دیجیتال پانومن به عنوان عکاس مورد تایید گوگل در ایران آماده است تا عکس برداری و ساخت تور مجازی بیمارستان ها و مراکز درمانی در سراسر ایران را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهد. علاوه بر تور مجازی تحت وب سایت، تور مجازی گوگل این مراکز نیز به صورت رایگان در سرویس های گوگل بارگذاری شده و تاثیر شگفت انگیز آن در جذب مخاطب و مراجعین به این مراکز پدیدار می گردد.

انواع تور مجازی و نمونه تورهای ساخته شده توسط استودیو پانومن:

نمونه پروژه تور مجازی کارخانه ها
نمونه پروژه تور مجازی دانشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی مدرسه
نمونه پروژه تور مجازی مهد کودکها
نمونه پروژه تور مجازی بیمارستانها
نمونه پروژه تور مجازی رستورانها و کافی شاپها
نمونه پروژه تور مجازی هتلها و مراکز اقامتی
نمونه پروژه تور مجازی آزمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی نمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی تالارها
نمونه پروژه تور مجازی فروشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی باشگاه و مراکز ورزشی