تور مجازی مهد کودک ها و مراکز پیش دبستانی

تور مجازی مهد کودک
محیط های آموزشی جایی هستند که همه ما زمان زیادی از زندگی خود را در آن می گذرانیم. سالهای قبل از مدرسه در مهدکودک و پیش دبستانی تا مقاطع مختلف تحصیلی در مدرسه و پس از آن دانشگاه محیط هایی هستند که سال‌های زیادی از عمر هر فرد برای کسب آموزش و فراگیری علم و تخصص در آن صرف می شود.
رسته آموزش از جمله شاخه‌های بسیار مهم و راهبردی فعالیت در هر جامعه است. در کشور ما به لطف همت فعالان این بخش شاهد ظهور مراکز مجهز و توانمند بسیاری در امر آموزش هستیم. مهدکودک ها و پیش دبستانی ها به عنوان پایه ای ترین کانونهای شروع آموزش به افراد جامعه باید دارای استاندارد ها و امکانات به روز و موثری برای بهره وری حداکثری در امر آموزش باشند.
بخش مهمی از نظر مثبت والدین برای ثبت نام کودک خود در یک مهد کودک یا پیش دبستانی را امکانات، تجهیزات و محیط مناسب آن مجموعه رقم می‌زند لذا تلاش برای معرفی امکانات و تجهیزات از مهمترین شاخص های تبلیغاتی است که باید مد نظر مسئولان و مدیران این مراکز قرار گیرد.
به جرات می‌توان گفت تورمجازی موثرترین راه معرفی محیط و امکانات مهد کودک ها و مراکز پیش دبستانی است. با مشاهده کامل فضای بیرونی و درونی مهد کودک یا پیش دبستانی و مشاهده جزئیات امکانات و تجهیزات توسط تور بازدید مجازی، اطمینان والدین به آن مرکز آموزشی بیشتر شده و در فضای سخت رقابت برای جلب مشتری، کار مدیران برای جذب تعداد دلخواه مخاطبان بسیار آسان تر خواهد شد.
در قالب تور مجازی می توان با تهیه تصاویر ۳۶۰ درجه از همه فضاهای بیرونی و درونی یک مهدکودک یا مرکز پیش دبستانی، نسبت به نمایش این فضاها به والدین اقدام نمود.
تور مجازی مهد کودک نگار و پیش دبستانی مهر دانش
در مجموعه بزرگی مانند مهدکودک نگار و پیش دبستانی مهر دانش شیراز که کار عکس برداری و ساخت تور مجازی آن توسط پانومن صورت گرفته، بهترین راه حل برای معرفی فضاها و امکانات مجموعه، شیوه ارائه امکان بازدید مجازی به والدین از طریق تور مجازی می باشد. زیرا به دلیل مسائلی مانند وسعت مجموعه، مسائل بهداشتی و محیطی، آرامش کودکان، رعایت استانداردهای آموزش و غیره امکان حضور همه والدین در تمام قسمتهای مجموعه برای مشاهده محیط و قابلیت های مجموعه میسر نیست. 
تور مجازی روشی موثر در جذب مخاطب به سوی کسب و کارها است و با یک بار هزینه اندک قابلیتی بسیار موثر در امر تبلیغات برای کسب و کارها فراهم می گردد. پانومن به عنوان یکی از باسابقه ترین مراکز عکسبرداری و ساخت تور مجازی در ایران با بهره مندی از تجهیزات مدرن و تخصص در زمینه عکس برداری، طراحی گرافیک و قالب و برنامه نویسی آماده است تا تور مجازی مهد کودک ها و مراکز پیش دبستانی را در حرفه ای ترین شکل ممکن تهیه و ارائه نماید.

تور مجازی گوگل برای مهد کودکها و مراکز پیش دبستانی

تور مجازی گوگل تاثیر بسیار شگرفی در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه را برای شما دارا است مخاطبان عموم علاقه مند هستند تا فضای کاری شما را به نحوی مطلوب مشاهده کنند و این مسئله اعتمادساز برای آنها خواهد بود. با تور مجازی ۳۶۰ درجه محیط کار شما در گوگل، میزان توجه مخاطبان و بازدیدکنندگان به کسب و کار شما به نحوی چشمگیر افزایش می یابد و در نتیجه درآمد زایی شما بیشتر و افزون تر خواهد شد. بنا به اظهار گوگل، هنگامی که مخاطبان و مشتریان در اینترنت به دنبال کسب و کارها می گردند، 44% مواقع از سرویسهای نقشه گوگل که Street View هم یکی از این سرویسهاست استفاده می کنند. بطور میانگین 41% این جستجوها به بازدیدی آنلاین از سایت کسب و کار مورد نظر منتهی می گردد. اطلاعات مربوط به کسب و کار مورد نظر چنانچه حاوی عکس و تور مجازی باشند احتمال تمایل به مشاهده توسط مخاطبان را دو برابر افزایش خواهد داد.
پس از عکسبرداری و ساخت نسخه تحت وب تور مجازی مهد کودکها و مراکز پیش دبستانی، نسخه تور مجازی گوگل نیز بدون دریافت هیچگونه هزینه اضافی بر روی سرویسهای گوگل قرار خواهد گرفت و تمام جستجوکنندگان نام مهد کودک یا پیش دبستانی مورد نظر، تور مجازی و تصاویر 360 درجه آن مجموعه آموزشی را مشاهده خواهند نمود