تور مجازی نمایشگاه ها و همایش ها

برگزاری نمایشگاه ها و رویدادهای مختلف فرهنگی، تجاری، آموزشی و غیره، فرصتی برای تبادل تجربیات و معرفی خدمات و کالاهای قابل ارائه فعالان و شاغلان در رسته های مختلف کسب و کار می باشد. این رویداد ها فرصت های ارزشمند هستند که در طی زمانی کوتاه برگزار می شوند و برگزاری یا شرکت در آنها به عنوان صاحب کسب و کار، مستلزم صرف هزینه های قابل توجه است. از این رو برنامه ریزی منسجم و دقیق برای بهره وری حداکثری از فرصت شرکت و حضور در این رویداد ها امری ضروری و به جا است. در فرصت کوتاه برگزاری یک نمایشگاه، غرفه صاحبان کسب و کار محلی برای ارائه خدمات و کالاهای قابل ارائه می‌باشد.
تور مجازی نمایشگاه
تورمجازی به دلیل ماهیت متفاوت اطلاع رسانی خود که بر مبنای شبیه سازی حضور فیزیکی در مکان مورد نظر شکل گرفته است، میزان تاثیرگذاری بسیار بیشتری نسبت به فیلم و عکس دارد و عملاً مخاطبان و بازدیدکنندگان خود را در فضای برگزاری رویداد یا نمایشگاه مورد نظر حس می‌کنند. با تهیه تور مجازی غرفه های نمایشگاهی می‌توان فضای نمایشگاهی که شامل چیدمان تبلیغات، محصولات و خدمات یک کسب و کار است را به صورت مداوم به مخاطبان نمایش داد و در طولانی مدت از مزایای آن بهره مند شد. در محیط همایش ها و سمینار ها نیز عواملی همچون حضور چهره های خاص و صاحب نظر، میزان استقبال مخاطبان و علاقه‌مندان و روند اتفاقات کلیدی در آن رویداد می توانند سوژه های مناسبی برای ثبت مداوم به صورت عکس و فیلم های فراگیر ۳۶۰ درجه باشند.

با بهره‌مندی از تصاویر پانورامای زنده که شامل کلیپ های ویدیویی جایگذاری شده در عکس‌های پانوراما هستند، روند برگزاری رویداد ها و نمایشگاه ها به صورت موثر و کارآمد قابل نمایش می باشد

نمونه تور مجازی نمایشگاه

ما در مرکز ساخت تور مجازی پانومن صاحب راه حل های متمایز و حرفه ای برای ساخت تور مجازی هستیم و با تلفیق عکس برداری حرفه ای با مدرنترین تجهیزات و دانش و تخصص طراحی گرافیک و وب سایت، تورهای مجازی زیبا و متفاوتی را به صاحبان محترم مشاغل و کسب و کار ارائه می دهیم.