تور مجازی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی

نمونه تورهای مجازی ساخته شده برای دانشگاه‌ها توسط استودیو پانومن:

دانشگاه امام صادق(ع)

تور مجازی دانشگاه امام صادق (ع) تهران

دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزش عالی علوم انسانی در کشور در سال 1361 تاسیس شده و در بزرگراه شهید چمران واقع شده است. تور مجازی دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های تور مجازی کشور طی چند فاز تهیه و اجرا شده است.

Image

سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی- واحد تهران غرب

تور مجازی 360 درجه از سرای نوآوری و فناوری‌های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی- واحد تهران غرب

سرای نوآوری و فناوری‌های آموزشی تهران غرب، اولین مرکز نوآوری تخصصی در زمینه تکنولوژیهای آموزشی در کشور است که با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری و معاونت تحقیقات، فناوری و نوآوری و پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در دی ماه 1399 راه‌ انداری شد. در این پروژه واقعیت مجازی، بخشهای مختلف این مرکز کاربردی معرفی شده‌اند.

tehran

مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی- واحد قزوین

تور مجازی 360 درجه از مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی- واحد قزوین

با زیربنای 13100 مترمربع و 2500 متر مربع فضای قابل ارائه به واحدهای فن آور در سال 1390 راه اندازی گردید. این مرکز مجهز محیطی پویا برای فعالیت استارتاپ‌ها و شرکتهای در حال گسترش می‌باشد و بستری مناسب برای ارتباط دانشگاه با صنایع و پشتیبانی از ایده‌های خلاقانه را فراهم می‌نماید. در این تور مجازی به تماشای این مجموعه می‌رویم.

قزوین

پردیس خواهران دانشگاه امام صادق(ع)

تور مجازی پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) تهران

دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزش عالی علوم انسانی در کشور در سال 1361 تاسیس شده و در بزرگراه شهید چمران واقع شده است. تور مجازی پردیس خواهران این دانشگاه پس از اتمام فاز اول پروژه یعنی واحد برادران عکاسی و اجرا گردیده است.

Image
با افزایش مراکز آموزشی و امکان انتخاب دانشگاه دلخواه برای تحصیل برای تعداد بیشتری از دانشجویان نسبت به دهه‌های گذشته، شاهد شکل‌گیری فضای رقابتی بین این مراکز به منظور جذب دانشجویان بیشتر هستیم. 
در این میان با توجه به گستردگی و تنوع فضاهای دانشگاهی و وجود قسمت‌ها و امکانات متعدد در این مراکز، بهترین راهکار معرفی و تبلیغات مراکز آموزشی استفاده از تور مجازی است.
تور مجازی دانشگاه حضرت امام صادق(ع)
با استفاده از تور مجازی علاوه بر نمایش امکانات و بخش‌های مختلف دانشگاه یا واحد آموزشی، می‌توان اطلاع‌رسانی کاملی در خصوص گروه‌های آموزشی و دپارتمانهای مختلف دانشگاه به صورت متن یا گفتار صوتی، نمایش مسیرهای دسترسی و نقشه تصویری قسمت های مختلف و ساختمانها، نمایش فعالیتهای مختلف صورت گرفته در دانشگاه با استفاده از کلیپ های ویدئویی و کلیپ‌های ویدیویی ۳۶۰ درجه، قابلیت ارتباط زنده و کنفرانس آنلاین، نمایش موقعیت مجموعه روی نقشه و غیره به دانشجویان و بازدیدکنندگان اقدام نمود.
تورهای مجازی استودیو طراحی و خلاقیت دیجیتال پانومن تنها ترکیب تصاویر ۳۶۰ درجه نبوده و راهکارهای کامل اطلاع‌رسانی چندرسانه‌ای به منظور معرفی و ارائه قابلیت‌ها و امکانات فضاهای آموزشی به دانشجویان و مخاطبان می باشند.

انواع تور مجازی و نمونه کارهای انجام شده:

نمونه پروژه تور مجازی کارخانه ها
نمونه پروژه تور مجازی دانشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی مدرسه
نمونه پروژه تور مجازی مهد کودکها
نمونه پروژه تور مجازی بیمارستانها
نمونه پروژه تور مجازی رستورانها و کافی شاپها
نمونه پروژه تور مجازی هتلها و مراکز اقامتی
نمونه پروژه تور مجازی آزمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی نمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی تالارها
نمونه پروژه تور مجازی فروشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی باشگاه و مراکز ورزشی
تور مجازی
برای آگاهی از قابلیت‌های متنوع تورهای مجازی پانومن مشاهده نمایید: