تور مجازی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی

با افزایش مراکز آموزشی و امکان انتخاب دانشگاه دلخواه برای تحصیل برای تعداد بیشتری از دانشجویان نسبت به دهه‌های گذشته، شاهد شکل‌گیری فضای رقابتی بین این مراکز به منظور جذب دانشجویان بیشتر هستیم. 
در این میان با توجه به گستردگی و تنوع فضاهای دانشگاهی و وجود قسمت‌ها و امکانات متعدد در این مراکز، بهترین راهکار معرفی و تبلیغات مراکز آموزشی استفاده از تور مجازی است.
تور مجازی دانشگاه حضرت امام صادق(ع)
با استفاده از تور مجازی علاوه بر نمایش امکانات و بخش‌های مختلف دانشگاه یا واحد آموزشی، می‌توان اطلاع‌رسانی کاملی در خصوص گروه‌های آموزشی و دپارتمانهای مختلف دانشگاه به صورت متن یا گفتار صوتی، نمایش مسیرهای دسترسی و نقشه تصویری قسمت های مختلف و ساختمانها، نمایش فعالیتهای مختلف صورت گرفته در دانشگاه با استفاده از کلیپ های ویدئویی و کلیپ‌های ویدیویی ۳۶۰ درجه، قابلیت ارتباط زنده و کنفرانس آنلاین، نمایش موقعیت مجموعه روی نقشه و غیره به دانشجویان و بازدیدکنندگان اقدام نمود.

نمونه تور مجازی دانشگاه

تور مجازی دانشگاه ها و مراکز آموزشی
تور مجازی امام صادق علیه السلام- برای مشاهده بر روی تصویر کلیک کنید

تورهای مجازی استودیو طراحی و خلاقیت دیجیتال پانومن تنها ترکیب تصاویر ۳۶۰ درجه نبوده و راهکارهای کامل اطلاع‌رسانی چندرسانه‌ای به منظور معرفی و ارائه قابلیت‌ها و امکانات فضاهای آموزشی به دانشجویان و مخاطبان می باشند.
تور مجازی
برای آگاهی از قابلیت‌های متنوع تورهای مجازی پانومن مشاهده نمایید: