تور مجازی مدارس و مراکز آموزشی

یکی از مهمترین شاخص های پیشرفت و توسعه یک جامعه داشتن افراد تحصیل کرده و فرهیخته است. کشور ما از جمله کشورهایی است که نرخ مطلوبی در زمینه سواد و تحصیلات افراد داشته و این دستاورد مهم با وجود مراکز آموزشی متعدد میسر گردیده است. مراکز آموزشی که شامل مدارس در مقاطع مختلف، مراکز آموزش عالی و مراکز آموزشگاهی می‌باشند، نقش بی‌بدیلی در رشد و پیشرفت جامعه دارند. اما تعداد زیاد این مراکز از سوی دیگر باعث ایجاد رقابت و به تبع آن نیاز به تبلیغات می‌گردد. مخاطبان این مراکز برای انتخاب بهترین گزینه برای کسب علم باید از امکانات قابل ارائه و قابلیت های این مجموعه های آموزشی آگاه گردند.
تور مجازی مدرسه
با بهره‌گیری از تور مجازی می توان به شکلی مطلوب امکانات این مجتمع های آموزشی را در قالب فرمت های مختلف اطلاعاتی مانند عکس های ۳۶۰ درجه، گفتار صوتی، کلیپ های ویدئویی، نقشه و پلان و توضیحات متنی به تصویر کشید. تور مجازی مدرسه عاملی تأثیرگذار در انتخاب والدین و دانش آموزان است. با دیدن فضاهای مختلف مدرسه شامل فضاهای بیرونی، ورزشی، کلاس ها دفاتر مختلف، آزمایشگاه، کتابخانه، مرکز رایانه و غیره در قالب تور مجازی گامی موثر در زمینه معرفی امکانات یک مدرسه یا مرکز آموزشی برداشته می شود. همچنین در سایر مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها و آموزشگاه ها نیز با استفاده از تور مجازی می‌توان فضاها و امکانات این مراکز را به شکل مطلوب برای دانشجویان و دانش پژوهان نمایش داد. با بهره‌گیری از پانورامای زنده می توان تدریس معلمان و اساتید را نیز به صورت فیلم در داخل فضای ۳۶۰ درجه کلاس به تصویر کشید.

نمونه تور مجازی مدرسه

تور مجازی گوگل برای مدارس و مراکز آموزشی

بنا بر آمار گوگل، دارا بودن تور مجازی برای هر مکانی که جستجو می شود حائز اهمیت بوده و امکان علاقمندی کاربران به مشاهده اطلاعات مربوط به آن مکان را افزایش خواهد داد. ما در پانومن، علاوه بر قراردادن تور مجازی مدارس و مراکز آموزشی در وبسایت این مجموعه ها، بصورت رایگان تور مجازی گوگل را برای این مراکز ایجاد نموده و به عنوان نماینده مورد تایید گوگل، در سرویسهای گوگل بارگذاری می کنیم. لذا با جستجوی نام مجموعه آموزشی مورد نظر، تصاویر فراگیر 360 درجه آن مجموعه نیز در دسترس کاربران بوده و می توانند فضای آن را بصورت 360 درجه مشاهده نمایند.