تور مجازی مدارس و مراکز آموزشی

نمونه تورهای مجازی ساخته شده برای مدارس و مراکز آموزشی توسط استودیو پانومن:

مجتمع فرهنگی آموزشی کوشش

تور مجازی مجتمع فرهنگی آموزشی کوشش

مجتمع فرهنگی آموزشی کوشش با دارا بودن 4 مدرسه مجهز در سطح منطقه 3 تهران از مراکز شناخته شده و معتبر آموزشی دخترانه پایتخت است. در این تور مجازی با بهره‌گیری از قالب پیشرفته و اختصاصی مراکز چند شعبه‌ای پانومن استفاده شده که به طور ویژه برای معرفی مجموعه‌هایی که دارای چندین شعبه در لوکیشنهای مختلف هستند طراحی شده است.

Image

مجتمع آموزشی شهید مهدوی

تور مجازی مجتمع آموزشی شهید مهدوی تهران

مجتمع آموزشی شهید مهدوی از جمله مراکز مجهز و معتبر آموزش مقاطع پیش دبستانی تا پایان دبیرستان می باشد و در زعفرانیه تهران واقع شده است. در این مجموعه آموزشی  ۳۲۰ همکار در فضای آموزشی با زیربنای ۱۵۰۰۰ متر مربع و ۱۴۰۰ دانش‌آموز حضور و فعالیت دارند.

Image

آمادگی و پیش دبستانی گلدونه

تور مجازی آمادگی و پیش دبستانی گلدونه اصفهان

آمادگی و پیش دبستانی گلدونه از مراکز آموزشی معتبر و خوش نام این شهر می باشد. این مجموعه آموزشی در طی 11 سال سابقه درخشان خود با بهره گیری از بهترین و مجرب ترین مربیان، خدمات ممتازی را به کودکان و نوآموزان عزیز ارائه می‌دهد. این پروژه به سفارش کانون تبلیغات نوین برتر اصفهان تهیه شده است.

Image

دبستان پسرانه دکتر شفیعی

تور مجازی دبستان پسرانه دکتر شفیعی اصفهان

مجموعه آموزشی دکتر شفیعی دارای چندین مرکز آموزشی معتبر در اصفهان است. در این پروژه تور مجازی دبستان پسرانه این مجموعه معرفی شده است. این پروژه به سفارش کانون تبلیغات نوین برتر اصفهان تهیه شده است.

Image

دبیرستان سلام صدر

تور مجازی دبیرستان سلام صدر

مجموعه مدارس سلام در سال ۱۳۷۹ با تاسیس دبیرستان دوره دوم آغاز به کار نمود و به تدریج با گسترش مدارس تابعه، دارای جایگاهی مهمی در زمینه آموزش در مقاطع پیش دبستانی تا پایان دوره دبیرستان گردید. در این تور مجازی، به بازدید از دبیرستان دوره اول سلام صدر که در نزدیکی قیطریه تهران قرار دارد می رویم.

Image

دبستان سلام پیروز

تور مجازی پیش دبستانی و دبستان سلام پیروز

مجموعه مدارس سلام در سال ۱۳۷۹ با تاسیس دبیرستان دوره دوم آغاز به کار نمود و به تدریج با گسترش مدارس تابعه، دارای جایگاهی مهمی در زمینه آموزش در مقاطع پیش دبستانی تا پایان دوره دبیرستان گردید. در این تور مجازی، به بازدید از پیش دبستانی و دبستان سلام پیروز در تهران می رویم.

Image

مجتمع آموزشی و اکتشاف کودکان

تور مجازی مجتمع آموزشی و اکتشاف کودکان شامل مهد کودک نگار و دبستان مهر دانش

مجموعه آموزشی اکتشاف کودکان از جمله مدرنترین مجتمعهای آموزشی کوکان در ایران است که با بهره مندی از ساختار مدرن به امر مهم آموزش کودکان می پردازد. این مجموعه مجهز شامل امکانات گسترده آموزشی و سالنهای ورزشی مانند استخر، اسکیت، پاتیناژ می باشد

Image
یکی از مهمترین شاخص های پیشرفت و توسعه یک جامعه داشتن افراد تحصیل کرده و فرهیخته است. کشور ما از جمله کشورهایی است که نرخ مطلوبی در زمینه سواد و تحصیلات افراد داشته و این دستاورد مهم با وجود مراکز آموزشی متعدد میسر گردیده است. مراکز آموزشی که شامل مدارس در مقاطع مختلف، مراکز آموزش عالی و مراکز آموزشگاهی می‌باشند، نقش بی‌بدیلی در رشد و پیشرفت جامعه دارند. اما تعداد زیاد این مراکز از سوی دیگر باعث ایجاد رقابت و به تبع آن نیاز به تبلیغات می‌گردد. مخاطبان این مراکز برای انتخاب بهترین گزینه برای کسب علم باید از امکانات قابل ارائه و قابلیت های این مجموعه های آموزشی آگاه گردند.
تور مجازی مدرسه
با بهره‌گیری از تور مجازی می توان به شکلی مطلوب امکانات این مجتمع های آموزشی را در قالب فرمت های مختلف اطلاعاتی مانند عکس های ۳۶۰ درجه، گفتار صوتی، کلیپ های ویدئویی، نقشه و پلان و توضیحات متنی به تصویر کشید. تور مجازی مدرسه عاملی تأثیرگذار در انتخاب والدین و دانش آموزان است. با دیدن فضاهای مختلف مدرسه شامل فضاهای بیرونی، ورزشی، کلاس ها دفاتر مختلف، آزمایشگاه، کتابخانه، مرکز رایانه و غیره در قالب تور مجازی گامی موثر در زمینه معرفی امکانات یک مدرسه یا مرکز آموزشی برداشته می شود. همچنین در سایر مراکز آموزشی مانند دانشگاه ها و آموزشگاه ها نیز با استفاده از تور مجازی می‌توان فضاها و امکانات این مراکز را به شکل مطلوب برای دانشجویان و دانش پژوهان نمایش داد. با بهره‌گیری از پانورامای زنده می توان تدریس معلمان و اساتید را نیز به صورت فیلم در داخل فضای ۳۶۰ درجه کلاس به تصویر کشید.

انواع تور مجازی و نمونه تورهای ساخته شده توسط استودیو پانومن:

نمونه پروژه تور مجازی کارخانه ها
نمونه پروژه تور مجازی دانشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی مدرسه
نمونه پروژه تور مجازی مهد کودکها
نمونه پروژه تور مجازی بیمارستانها
نمونه پروژه تور مجازی رستورانها و کافی شاپها
نمونه پروژه تور مجازی هتلها و مراکز اقامتی
نمونه پروژه تور مجازی آزمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی نمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی تالارها
نمونه پروژه تور مجازی فروشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی باشگاه و مراکز ورزشی