تور مجازی پانومن

نمونه کارهای تور مجازی استودیو پانومن

بیمارستان لقمان حکیم
بیمارستان لقمان حکیم
این بیمارستان پس از پیروزی انقلاب اسلامی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهید بهشتی به فعالیت های خود ادامه داده و بخش مسمومین آن به عنوان قطب علمی مسمومین شناخته شده است.
مشاهده
تهران
بیمارستان 15 خرداد
بیمارستان 15 خرداد
مرکز پزشکی، آموزشی درمانی 15 خرداد یکی از قدیمی ترین بیمارستانهای تهران است. این مرکز قبل از سال 1320 ساخته شده و به صورت یک بیمارستان 80 تختخوابی آغاز به کار نموده است.
مشاهده
تهران
تور مجازی 360 درجه از آزمایشگاه و موسسه مهر سهیلا کرج
موسسه خیریه مهر سهیلا
موسسه خیریه مهر سهیلا از جمله مراکز پیشرو در زمینه ارائه خدمات آموزش، پیشگیری و درمان بیماران مبتلا به سرطان در کشور است. با رویکرد آگاهی و امید بخشی به بیماران، جبران هزینه‌های درمان و تلاش برای شناخت بهتر سرطان و پیشگیری از این بیماری، این مجموعه که با حمایت خیرین دلسوز حمایت می‌شود، تاکنون افراد زیادی را تحت پوشش فعالیتهای مفید خود قرار داده است.
مشاهده
کرج
آزمایشگاه دکترپوراکبری
آزمایشگاه شرکت رایمون دانا دایان
علاءالدین شو یک پلتفرم آنلاین است که به جویندگان مهارتهای آزمایشگاهی کمک می‌کند با مهارت وارد بازار کار صنعت شیمی شوند. در این تور مجازی مجموعه آزمایشگاهی شرکت رایمون دانا دایان (دکتر پور اکبری) با قابلیت معرفی دستگاه‌ها و جستجوی هوشمند نمایش داده شده است.
مشاهده
تهران
مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی- واحد قزوین
مرکز رشد واحدهای فناور دانشگاه آزاد اسلامی- واحد قزوین
این مرکز مجهز محیطی پویا برای فعالیت استارتاپ‌ها می‌باشد و بستری مناسب برای ارتباط دانشگاه با صنایع و پشتیبانی از ایده‌های خلاقانه را فراهم می‌نماید. در این تور مجازی به تماشای این مجموعه می‌رویم.
مشاهده
قزوین
سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی- واحد تهران غرب
سرای نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی- واحد تهران غرب
سرای نوآوری و فناوری‌های آموزشی تهران غرب، اولین مرکز نوآوری تخصصی در زمینه تکنولوژیهای آموزشی در کشور است که در دی ماه 1399 راه‌ انداری شد. در این پروژه واقعیت مجازی، بخشهای مختلف این مرکز کاربردی معرفی و به تصویر کشیده شده‌اند.
مشاهده
تهران
کارخانه فناپ تک
کارخانه فناپ تک خرمشهر
کارخانه مدرن تولید تجهیزات الکترونیکی فناپ تک در خرمشهر واقع شده است. این کارخانه مجهز با بهره‌گیری از تجهیزات روز دنیا و متخصصین توانمند، تولید کننده تجهیزات مختلف الکترونیکی است. این پروژه به سفارش و همکاری آژانس دیجیتال مارکتینگ دیپ اد تهیه شده است.
مشاهده
خرمشهر
بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)
بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)
بیمارستان فوق تخصصی خاتم الانبیاء(ص) تهران در سال 1366 تاسیس گردیده و با همکاری مجرب‌ترین کادر پزشکی و پیشرفته‌ترین تجهیزات در اغلب رشته‌های فوق تخصصی از جمله جراحی قلب، جراحی قفسه صدری، جراحی زانو، جراحی ستون فقرات و ... فعال است. در این تور مجازی با تصاویر HDR بخشهای مختلف این بیمارستان مجهز معرفی گردیده‌اند.
مشاهده
تهران
شرکت پالایش نفت جی
شرکت پالایش نفت جی اصفهان و بندر عباس
شرکت پالایش نفت جی بزرگترین واحد تولید کننده قیر در خاورمیانه است. این پروژه به سفارش شرکت افق نگاران هنر پویا تهیه شده و در شهرهای اصفهان و بندرعباس عکاسی و فیلمبرداری شده است.
مشاهده
اصفهان
بندرعباس
رستوران سنتی نقش جهان
رستوران سنتی نقش جهان اصفهان
رستوران سنتی نقش جهان در مجاورت مسجد شیخ لطف الله و بازار سنتی اصفهان در میدان نقش جهان قرار دارد و از قدیمی ترین رستوران‌های سنتی شهر تاریخی اصفهان است. شعبه دوم این رستوران نیز در بازار سوق واقف کشور قطر قرار دارد. این پروژه به سفارش کانون تبلیغات نوین برتر اصفهان تهیه شده است.
مشاهده
اصفهان
نمایندگی‌های VIP نورسازان تهران
نمایندگی‌های VIP نورسازان تهران
صنایع لوستر نورسازان از جمله برترین تولیدکنندگان لوستر در کشور و یکی از برندهای معتبر در صنایع نور و روشنایی است. در این تور مجازی که به سفارش کاتالوگ هوشمند دیجیتال DPAPER تهیه شده است، نمایندگیهای VIP نورسازان در شهر تهران معرفی شده‌اند.
مشاهده
تهران
مجتمع آموزشی شهید مهدوی
مجتمع آموزشی شهید مهدوی تهران
مجتمع آموزشی شهید مهدوی از جمله مراکز مجهز و معتبر آموزش مقاطع پیش دبستانی تا پایان دبیرستان می باشد و در زعفرانیه تهران واقع شده است. در این مجموعه آموزشی  ۳۲۰ همکار در فضای آموزشی با زیربنای ۱۵۰۰۰ متر مربع و ۱۴۰۰ دانش‌آموز حضور و فعالیت دارند.
مشاهده
تهران
تور مجازی مجتمع پذیرایی گردشگری قصر رز در کرج
تالار مجلل قصر رز
مجتمع پذیرایی گردشگری قصر رز در منطقه عظیمیه شهر کرج واقع گردیده و از جمله تالارهای لاکچری این شهر می باشد. در تور مشاهده مجازی این تالار فاخر از تکنیک نمای چندگانه تصاویر استفاده شده که منتهی به ارائه جلوه های زیبای تصویری گردیده است.
مشاهده
البرز
آزمایشگاه ژنیران تهران
آزمایشگاه ژنیران تهران
آزمایشگاه تحقیقاتی، خدماتی و آموزشی ژنیران با هدف ارائه خدمات بیوانفورماتیک به پژوهشگران و محققان حوزه های ژنتیک و بیوتکنولوژی راه انداری گردیده است. در این تور مجازی، با بخشها و تجهیزات این مرکز مجهز آشنا می شویم.
مشاهده
تهران
دانشگاه امام صادق(ع)
دانشگاه امام صادق(ع) تهران
دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزش عالی علوم انسانی در کشور در سال 1361 تاسیس شده و در بزرگراه شهید چمران واقع شده است. تور مجازی دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های تور مجازی کشور طی چند فاز تهیه و اجرا شده است.
مشاهده
تهران
پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) تهران
پردیس خواهران دانشگاه امام صادق (ع) تهران
دانشگاه امام صادق (ع) به عنوان یکی از مراکز معتبر آموزش عالی علوم انسانی در کشور در سال 1361 تاسیس شده و در بزرگراه شهید چمران واقع شده است. تور مجازی پردیس خواهران این دانشگاه پس از اتمام فاز اول پروژه یعنی واحد برادران عکاسی و اجرا گردیده است.
مشاهده
تهران
آمادگی و پیش دبستانی گلدونه
آمادگی و پیش دبستانی گلدونه اصفهان
آمادگی و پیش دبستانی گلدونه از مراکز آموزشی معتبر اصفهان می باشد. این پروژه به سفارش کانون تبلیغات نوین برتر اصفهان تهیه شده است.
مشاهده
اصفهان
دبستان پسرانه دکتر شفیعی
دبستان پسرانه دکتر شفیعی اصفهان
مجموعه آموزشی دکتر شفیعی دارای چندین مرکز آموزشی معتبر در اصفهان است. در این پروژه تور مجازی دبستان پسرانه این مجموعه معرفی شده است. این پروژه به سفارش کانون تبلیغات نوین برتر اصفهان تهیه شده است.
مشاهده
iran3dmap-isf.png
دبیرستان سلام صدر
دبیرستان سلام صدر تهران
مجموعه مدارس سلام در سال ۱۳۷۹ با تاسیس دبیرستان دوره دوم آغاز به کار نمود و به تدریج با گسترش مدارس تابعه، دارای جایگاهی مهمی در زمینه آموزش در مقاطع پیش دبستانی تا پایان دوره دبیرستان گردید. در این تور مجازی، به بازدید از دبیرستان دوره اول سلام صدر می رویم.
مشاهده
iran3dmap-tehran1.png
دبستان سلام پیروز
دبستان سلام پیروز تهران
مجموعه مدارس سلام در سال ۱۳۷۹ با تاسیس دبیرستان دوره دوم آغاز به کار نمود و به تدریج با گسترش مدارس تابعه، دارای جایگاهی مهمی در زمینه آموزش در مقاطع پیش دبستانی تا پایان دوره دبیرستان گردید. در این تور مجازی، به بازدید از پیش دبستانی و دبستان سلام پیروز در تهران می رویم.
مشاهده
iran3dmap-tehran1.png
غرفه نمایشگاهی شرکت بانیان نمای مبنا
غرفه نمایشگاهی شرکت بانیان نمای مبنا
شرکت بانیان نما به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه مهندسی نما در کشور فعالیت دارد و زیر مجموعه گروه شرکتهای مبنا می باشد. در این تور مجازی، غرفه نمایشگاهی شرکت بانیان نما را در دومین همایش نما در سال 1399 که در بوستان گفتگو شهر تهران برگزار شده است را مشاهده می‌فرمایید.
مشاهده
iran3dmap-tehran1.png
شرکت پرشین در نمایشگاه بین المللی میدکس
غرفه شرکت پرشین در نمایشگاه میدکس
شرکت پرشین تولید کننده شیتهای استونیت یا مرمر مصنوعی می باشد. این شرکت در شهر اصفهان قرار دارد و یکی از تولید کنندگان معتبر استونیت در ایران می باشد. در این تور مجازی، نمونه تولیدات شرکت پرشین در نمایشگاه بین المللی میدکس تهران قابل مشاهده است.
مشاهده
iran3dmap-tehran1.png
کتابفروشی همیشه
کتابفروشی همیشه تهران
کتابفروشی همیشه در شهرک غرب تهران و در مرکز خرید گلستان قرار دارد. این کتابفروشی همچنین دارای بخشهای نوشت افزار، صنایع دستی، کودک و نوجوان و همچنین بخشی برای فروش قلمهای نفیس و معتبر جهانی است.
مشاهده
iran3dmap-tehran1.png
کارخانه تسکو تهران
کارخانه تسکو تهران
شرکت تسکو از تولید کنندگان صاحب نام لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل در ایران می باشد. در پروژه تور مجازی کارخانه تسکو در چندین نما از پانورامای زنده استفاده گردیده است که بخشهایی از تصویر 360 را بصورت متحرک نمایش می دهد.
مشاهده
تهران
بیمارستان کوثر
بیمارستان کوثر شیراز
بیمارستان کوثر شیراز به عنوان یکی از مجهزترین مراکز قلب و عروق کشور از جمله مجموعه های درمانی مجهز جنوب کشور نیز بوده و در آن خدمات مختلفی به بیماران ارائه می شود
مشاهده
شیراز
ساختمان مرکزی بانک کشاورزی
ساختمان مرکزی بانک کشاورزی تهران
موزه مجازی بانک کشاورزی شامل گنجینه آثار ارزشمند و فاخر هنرمندان معاصر متعلق به این بانک ، تاریخ مصور ، ویدئوها و تصاویر جالب از پیشینه 85 ساله این بانک می باشد. عکسبرداری 360 درجه جهت ساخت این موزه مجازی توسط استودیو پانومن انجام پذیرفته است.
مشاهده
تهران
مجتمع آموزشی و اکتشاف کودکان
مجتمع آموزشی و اکتشاف کودکان شیراز
مجموعه آموزشی اکتشاف کودکان از جمله مدرنترین مجتمعهای آموزشی کوکان در ایران است که با بهره مندی از ساختار مدرن به امر مهم آموزش کودکان می پردازد. این مجموعه مجهز شامل امکانات گسترده آموزشی و سالنهای ورزشی مانند استخر، اسکیت، پاتیناژ می باشد
مشاهده
شیراز

نمونه پروژه‌های انجام شده بر اساس دسته بندی

نمونه پروژه تور مجازی کارخانه ها
نمونه پروژه تور مجازی دانشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی مدرسه
نمونه پروژه تور مجازی مهد کودکها
نمونه پروژه تور مجازی بیمارستانها
نمونه پروژه تور مجازی رستورانها و کافی شاپها
نمونه پروژه تور مجازی هتل
نمونه پروژه تور مجازی آزمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی نمایشگاه
نمونه پروژه تور مجازی تالارها
نمونه پروژه تور مجازی فروشگاهها
نمونه پروژه تور مجازی باشگاه و مراکز ورزشی

موقعیت پروژه‌های تور مجازی انجام شده توسط استودیو پانومن در سراسر کشور

برای مشاهده بر روی پروژه دلخواه کلیک کنید