Image is not available
Image is not available

بدون محدویت در زمان و مکان برپایی نمایشگاه

با ویژه ترین امکانات اطلاع رسانی

نمایشگاه‌های مجازی

Image is not available

طراحی و برپایی حرفه‌ای ترین

Slider

نمایشگاه مجازی °360 چند رسانه‌ای

 

اجرای حرفه‌‌ای ترین نمایشگاه‌های مجازی °360 در ایران

شروع ویروس کرونا در سراسر جهان موجب به وجود آمدن سبک زندگی جدیدی برای مردم کشورها و جوامع مختلف گردیده است. در این سبک زندگی نوظهور، رعایت فاصله اجتماعی و پرهیز از تجمع افراد یکی از ارکان اصلی حفظ سلامت جوامع است. در کنار مسائلی مانند شروع کرونا دوری مسافت، اهمیت زمان و امکانات گسترده و خاص فضای مجازی از جمله عوامل مهمی هستند که ضرورت بازنگری در سیاست های تصمیم‌گیری برخی شرکت ها و کسب و کارها که شاید تا قبل از این اتفاقات به ضرورت حضور در فضای مجازی توجه کمتری داشتند را نشان دهد.

برگزاری نمایشگاه‌های مجازی یکی از بهترین فرصت ها برای صاحبان کسب و کارها است تا با بهره گیری از فناوری به روز و کارآمد اطلاع رسانی چندرسانه‌ای، محصولات و خدمات خود را به شکل نامحدود به مخاطبان خود عرضه نمایند. هر آنچه که در نمایشگاه‌های فیزیکی دارای محدودیت و هزینه ساز است در نمایشگاه‌های مجازی وجود ندارد. محدودیت در زمان و مکان، هزینه‌های سنگین اجاره فضا، تجهیزات، دکوراسیون، چاپ و تبلیغات محیطی، دوری از محل شرکت یا کسب و کار، از یاد رفتن خدمات و محصولات از ذهن مشتریان پرزنت شده پس از گذشت زمان و... هیچ یک در نمایشگاه های مجازی دائمی وجود نداشته و مخاطبان در هر زمان و مکان می‌توانند محصولات یا خدمات بیزینس ها و مشاغل را مشاهده و بررسی کنند و با دیگران به اشتراک بگذارند.

نمایشگاه مجازی

استودیو طراحی و خلاقیت دیجیتال پانومن ارائه دهنده پیشرفته ترین راهکارهای برگزاری نمایشگاه‌های مجازی در کشور است و با راهکارهای هوشمندانه و کارآمد، دست صاحبان مشاغل و کسب و کارها را برای معرفی نامحدود خدمات و کالاهای خود به مشتریان و مخاطبان باز گذاشته است.

نمایشگاه‌های مجازی که توسط استودیو پانومن طراحی و تهیه می شوند، تلفیقی از محیط های سه بعدی حرفه‌ای و چشمگیر همراه با قابلیتهای منحصر به فرد اطلاع رسانی چند رسانه ای است.

این نمایشگاه‌ها به راحتی یک کلیک بر روی موبایل، تبلت و رایانه کاربران و مخاطبان قابل مشاهده بوده و نیاز به نصب هیچ نرم افزار، دانلودهای حجیم یا انجام کاری خاص توسط کاربران نمی باشد.

هزینه ساخت این نمایشگاه ها به دلیل بهره مندی از تلفیق گرافیک سه بعدی و دوبعدی در قیاس با مدل سازی سه بعدی محصولات بسیار کمتر بوده و در مدت زمان بسیار کوتاه تری آماده بهره برداری می شوند.

معرفی محصولات و خدمات در نمایشگاه‌های مجازی ساخته شده توسط پانومن به شکلی متنوع و گسترده انجام می شود. انواع کلیپ‌های ویدیویی، عکس‌های ثابت و گالری عکس، گفتار صوتی، نقشه و پلان، اطلاعات متنی، نظر سنجی، نمایش صفحات وب در نمایشگاه مجازی، لینک به سبد خرید فروشگاه‌های آنلاین، نمایش انواع نمودار، چارت، اینفوگرافی، قابلیت جایگذاری انواع کاتالوگ و بروشور همراه با امکان دانلود و ... از جمله ویژگی های این نمایشگاه هستند که به نحوی جذاب و چشم نواز در پیش روی مخاطبان قرار می گیرند و تجربه‌ای دلنشین را برای آنها در بازدید از نمایشگاه مجازی رقم می زنند.

تمام آیتم های مورد نظر صاحبان کسب و کار در فضاهای سه بعدی قابل جایگذاری بوده و هر آیتم به صورت اختصاصی قابل کلیک است. پس از کلیک، انواع اطلاعات ذکر شده در خصوص محصول یا خدمت مورد نظر قابل نمایش هستند.

از جمله ویژگی‌های بسیار مفید و مهم دیگری که در نمایشگاههای مجازی پانومن قابل ارائه است، امکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری و کنفرانس آنلاین بین صاحب غرفه و مخاطبان است. این ویژگی منحصر به فرد شامل امکان برقراری ارتباط دوطرفه میان صاحب غرفه و یک یا تعداد نامحدود مخاطب به صورت صوتی و تصویری بوده و امکان کنترل گردش در فضای نمایشگاه نیز می تواند صرفاً در اختیار صاحب غرفه و یا هریک از مخاطبان با تایید صاحب غرفه باشد. به عنوان مثال صاحب غرفه می تواند مخاطبان را به بخش خاصی از فضای غرفه یا نمایشگاه هدایت نموده و انواع محصولات و اطلاعات را به آنان نمایش دهد.

 در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نمایشگاه مجازی با ما تماس حاصل فرمایید.