تور مجازی گوگل

پانومن، عکاس مورد تایید گوگل و مجری تور مجازی گوگل در ایران

عکاس مورد تایید گوگل برای ساخت تور مجازی گوگل
تور مجازی گوگل

چرا تور مجازی گوگل مهم است؟

امروزه اهمیت موتورهای جستجو در اینترنت بر کسی پوشیده نیست. تقریبا برای هر کاری که قصد انجام آن را داریم چه خرید کالا باشد یا نیاز به خدماتی خاص، چنانچه قصد کسب اطلاعات بیشتری داشته باشیم به اینترنت مراجعه کرده و عبارت مورد نظر خود را در یکی از موتورهای جستجوگر که عموماً گوگل است جستجو می‌کنیم. این عادت دیجیتالی برای بسیاری از شهروندان در عصر حاضر تبدیل به روال رایج و عادی برای کسب اطلاعات شده و برای صاحبان کسب و کار و مشاغل می تواند بسیار حائز اهمیت باشد.
تور مجازی گوگل

تور مجازی گوگل کجا نمایش داده می شود؟

هنگامی که مشتریان به قصد خرید کالا و خدمات به گوگل مراجعه و عبارات مورد نظر خود را جستجو می کنند نام ارائه دهندگان آن کالا یا خدمات در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود. گوگل می‌تواند با توجه به اطلاعات موجود در پایگاه‌های داده خود، باکس هایی حاوی اطلاعات مختلف درباره کسب و کار شما را به مشتریان نمایش دهد. یکی از این اطلاعات حائز اهمیت نمای ۳۶۰ درجه و تور مجازی محیط کاری شما است.
تور مجازی گوگل

اهمیت تور مجازی گوگل برای کسب و کار شما چیست؟

تور مجازی گوگل تاثیر بسیار شگرفی در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه را برای شما دارا است مخاطبان عموم علاقه مند هستند تا فضای کاری شما را به نحوی مطلوب مشاهده کنند و این مسئله اعتمادساز برای آنها خواهد بود. با تور مجازی ۳۶۰ درجه محیط کار شما در گوگل، میزان توجه مخاطبان و بازدیدکنندگان به کسب و کار شما به نحوی چشمگیر افزایش می یابد و در نتیجه درآمد زایی شما بیشتر و افزون تر خواهد شد. بنا به اظهار گوگل، هنگامی که مخاطبان و مشتریان در اینترنت به دنبال کسب و کارها می گردند، 44% مواقع از سرویسهای نقشه گوگل که Street View هم یکی از این سرویسهاست استفاده می کنند. بطور میانگین 41% این جستجوها به بازدیدی آنلاین از سایت کسب و کار مورد نظر منتهی می گردد. اطلاعات مربوط به کسب و کار مورد نظر چنانچه حاوی عکس و تور مجازی باشند احتمال تمایل به مشاهده توسط مخاطبان را دو برابر افزایش خواهد داد.
تور مجازی گوگل

تور مجازی گوگل چگونه ساخته می شود؟

برای ایجاد تور مجازی گوگل برای محیط کسب و کار شما بعد از عکس برداری از نقاط مدنظر شما به صورت ۳۶۰ درجه توسط عکاسان حرفه ای پانومن این تصاویر توسط ما که عکاس مورد اعتماد گوگل (Google trusted photographer) هستیم بارگذاری شده، سپس نقاط عکسبرداری شده به یکدیگر متصل می‌شوند و تور مجازی با قابلیت قدم زدن بازدیدکنندگان در محیط کار شما و مشاهده فضای کاری تان آماده می گردد و با هر بار جستجوی نام برند شما یا نام کالا ها و خدمات قابل ارائه توسط شما که منتهی به نمایش نام کسب و کار شما در نتیجه جستجو گردد به مخاطبان نمایش داده می شود.
تور مجازی گوگل

چرا پانومن را برای ساخت تور مجازی گوگل انتخاب کنید؟

 
۱- عکسبرداری ما با حرفه ای ترین تجهیزات Nikon شامل دوربینهای DSLR و لنزهای Fisheye که کیفیتی بسیار بهتر از دوربین های ۳۶۰ درجه معمولی را دارند انجام می شود.

۲- علاوه بر تور مجازی گوگل، تور مجازی با قالب گرافیکی اختصاصی و امکانات منحصر به فرد چند رسانه‌ای و بارگذاری آن بر روی وب سایت شما نیز توسط ما انجام می گردد. اطلاعات بیشتر...

۳- دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه سئو و بازاریابی دیجیتال که اطلاعات کسب و کار شما را در گوگل اصلاح و بهینه سازی کرده و همچنین با تبلیغ کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی پانومن به دیده شدن بهتر آن کمک می کنیم.

۴- در صورت تمایل تور مجازی را در ۴ فرمت به شما تحویل می دهیم: ۱- نسخه ای که در سرورهای گوگل بارگذاری می شود ۲- نسخه ویژه برای وب سایت شما ۳- اپلیکیشن اندروید ۴- اپلیکیشن ویندوز 5- اپلیکیشن Mac

۵- با دقت و وسواس تصاویر ۳۶۰ درجه را از لحاظ رنگ، نور و وضوح تصاویر ویرایش نموده و تصاویر ۳۶۰ درجه نهایی فاقد هرگونه خطای ترکیب تصاویر(parallax) بوده و کف و سقف به صورت ۱۰۰% پردازش می شوند. (به عنوان مثال جای سه پایه یا سایه سه پایه در پایین تصویر نخواهد بود).
نمونه تور مجازی گوگل

نمونه تور مجازی گوگل

برای مشاهده تور مجازی مجموعه آموزشی اکتشاف کودکان در گوگل کلیک کنید

تور مجازی خانه خشتی رفسنجان در گوگل: