تور مجازی °360 گوگل

پانومن، عکاس مورد اعتماد گوگل و مجری تور مجازی در سراسر ایران

خدمات ساخت
تور مجازی گوگل
امروزه اهمیت موتورهای جستجو در اینترنت بر کسی پوشیده نیست. تقریبا برای هر کاری که قصد انجام آن را داریم چه خرید کالا باشد یا نیاز به خدماتی خاص، چنانچه قصد کسب اطلاعات بیشتری داشته باشیم به اینترنت مراجعه کرده و عبارت مورد نظر خود را در یکی از موتورهای جستجوگر که عموماً گوگل است جستجو می‌کنیم. این عادت دیجیتالی برای بسیاری از شهروندان در عصر حاضر تبدیل به روال رایج و عادی برای کسب اطلاعات شده و برای صاحبان کسب و کار و مشاغل می تواند بسیار حائز اهمیت باشد. خانواده ای را در نظر بگیرید که قبل از سفر بدنبال هتل مناسبی در مقصد می گردند. اگر هتلی در شهر مقصد این خانواده به شکلی مطلوب و موثر نسبت به اطلاع رسانی درباره مجموعه خود اقدام کرده باشد، این خانواده به احتمال زیاد به مشتری آن هتل تبدیل خواهد شد. یکی از شیوه های این اطلاع رسانی موثر استفاده از تور مجازی برای نمایش بخشهای مختلف و امکانات کسب و کارها به مشتریان و مخاطبان است.
نتایج جستجو

تور مجازی گوگل کجا نمایش داده می شود؟

هنگامی که مشتریان به قصد خرید کالا و خدمات به موتور جستجوی گوگل مراجعه و عبارات مورد نظر خود را جستجو می کنند نام ارائه دهندگان آن کالا یا خدمات در نتایج جستجو نمایش داده می‌شود. گوگل می‌تواند با توجه به اطلاعات موجود در پایگاه‌های داده خود، باکس هایی حاوی اطلاعات مختلف درباره کسب و کار شما را به مشتریان نمایش دهد. یکی از این اطلاعات حائز اهمیت نمای ۳۶۰ درجه و تور مجازی محیط کاری شما است. این تصاویر همچنین در سرویسهای مختلف اطلاع رسانی مانند Streetview و Maps نیز نمایش داده می شوند.
نمای فراگیر

اهمیت تور مجازی گوگل برای کسب و کار شما چیست؟

تور مجازی تاثیر بسیار شگرفی در تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بالقوه را برای شما دارا است مخاطبان عموم علاقه مند هستند تا فضای کاری شما را به نحوی مطلوب مشاهده کنند و این مسئله اعتمادساز برای آنها خواهد بود. با وجود تور مجازی ۳۶۰ درجه محیط کار شما، میزان توجه مخاطبان و بازدیدکنندگان به کسب و کار شما به نحوی چشمگیر افزایش می یابد و در نتیجه درآمد زایی شما بیشتر و افزون تر خواهد شد. بنا به آمار، هنگامی که مخاطبان و مشتریان در اینترنت به دنبال کسب و کارها می گردند، 44% مواقع از سرویس Google Maps استفاده می کنند. بطور میانگین 41% این جستجوها به بازدیدی آنلاین از سایت کسب و کار مورد نظر منتهی می گردد. اطلاعات مربوط به کسب و کار مورد نظر چنانچه حاوی عکس و تور مجازی باشند احتمال تمایل به مشاهده توسط مخاطبان را دو برابر افزایش خواهد داد.
دوربین

نحوه عکاسی و ساخت

برای ایجاد تور مجازی گوگل برای محیط کسب و کار شما بعد از عکاسی از نقاط مدنظر شما به صورت ۳۶۰ درجه توسط عکاسان حرفه ای پانومن این تصاویر توسط ما که عکاس مورد اعتماد گوگل (Google trusted photographer) هستیم بارگذاری شده، سپس نقاط عکسبرداری شده به یکدیگر متصل می‌شوند و تور مجازی با قابلیت قدم زدن بازدیدکنندگان در محیط کار شما و مشاهده فضای کاری تان آماده می گردد و با هر بار جستجوی نام برند شما یا نام کالا ها و خدمات قابل ارائه توسط شما که منتهی به نمایش نام کسب و کار شما در نتیجه جستجو گردد به مخاطبان نمایش داده می شود.

پانومن، عکاس مورد تایید گوگل

پانومن با انتشار تصاویر با کیفیت پانوراما در سرویس Google Street View و رعایت استانداردهای گوگل عنوان عکاس مورد اعتماد گوگل را کسب نموده است.
به عنوان یکی از مراکز پیشرو در زمینه ارائه راهکارهای چند رسانه ای اطلاع رسانی، قادر هستیم تا تور بازدید مجازی تحت وب که دارای قابلیتهای متعدد چند رسانه ای و جلوه های ویژه و جذاب است را نیز به بهترین کیفیت و ساختار ممکن برای مجموعه شما تهیه نماییم.

عکاس مورد اعتماد گوگل
عکاسی

چرا پانومن را انتخاب کنید؟

 
۱- عکسبرداری ما با حرفه ای ترین تجهیزات Nikon شامل دوربینهای DSLR و لنزهای Fisheye که کیفیتی بسیار بهتر از دوربین های ۳۶۰ درجه معمولی را دارند انجام می شود.

۲- علاوه بر تور مجازی گوگل، ساخت تور مجازی چند رسانه‌ای با قالب گرافیکی اختصاصی و امکانات منحصر به فرد و بارگذاری آن بر روی وب سایت شما نیز توسط ما انجام می گردد.

۳- با دارا بودن تیم متخصص و حرفه ای در زمینه سئو و بازاریابی دیجیتال، اطلاعات کسب و کار شما را در گوگل ثبت یا اصلاح و بهینه سازی کرده و همچنین با تبلیغ کسب و کار شما در شبکه های اجتماعی پانومن به دیده شدن بهتر آن کمک می کنیم.

۴- در صورت تمایل تور مجازی را در 5 فرمت به شما تحویل می دهیم: ۱- نسخه ای که در سرورهای گوگل بارگذاری می شود ۲- نسخه چند رسانه‌ای برای وب سایت شما ۳- اپلیکیشن اندروید ۴- اپلیکیشن ویندوز 5- اپلیکیشن Mac

۵- با دقت و وسواس تصاویر ۳۶۰ درجه را از لحاظ رنگ، نور و وضوح تصاویر ویرایش نموده و تصاویر ۳۶۰ درجه نهایی فاقد هرگونه خطای ترکیب تصاویر(parallax) بوده و کف و سقف به صورت ۱۰۰% پردازش می شوند. (به عنوان مثال جای سه پایه یا سایه سه پایه در پایین تصویر نخواهد بود).
هدست vr

نمونه تور مجازی گوگل

 

تور مجازی کتابفروشی همیشه تهران:

تور مجازی تالار قصر رز کرج:

تور مجازی خانه خشتی رفسنجان: