قیمت تور مجازی

نحوه محاسبه قیمت تور مجازی

قیمت تور مجازی بر اساس تعداد نماهای 360 درجه متصل بهم در تور مجازی محاسبه می‌شود.

شیوه عکسبرداری تور مجازی و فرایند پس از عکاسی


در مجموعه پانومن، عکسبرداری تور مجازی با مجموعه تجهیزات حرفه ای شامل دوربینهای DSLR، لنز های Fisheye و هدهای پانوراما انجام می شود تا بالاترین کیفیت عکسبرداری حاصل گردد. قالبهای تورهای مجازی ساخت ما نیز به صورت اختصاصی طراحی می شوند و دارای گرافیک زیبا و رابط کاربری حرفه ای می باشند.

هزینه ساخت قالب تور مجازی و امکانات


در سیستم قیمت گذاری ما برای ساخت تور مجازی، هزینه ای مجزا بابت ساخت تور مجازی و قالب دریافت نمی گردد و مبلغ نهایی پروژه برابر با تعداد نماهای 360 درجه ضرب در هزینه هر نما می باشد. تمام امکانات و قابلیتهای تور مجازی (مشاهده امکانات و قابلیتها) نیز قابل پیاده سازی می باشد.

قیمت تور مجازی گوگل


در صورت سفارش تور مجازی چند رسانه ای، تور مجازی گوگل و ثبت تصاویر 360 درجه متصل به یکدیگر در سرویسهای گوگل نیز بصورت رایگان ایجاد می گردد.

قیمت تور مجازی برای شهرهای دور و نزدیک کشور


برای عکسبرداری و اجرای پروژه در شهرهای مختلف کشور هزینه سفر دریافت نمی شود و بسته به مسافت شهر مورد نظر، حداقل تعداد نماهای 360 درجه جهت عکسبرداری ملاک می باشد.
تمام تورهای مجازی پانومن دارای ویژگیها و امکانات زیر بصورت رایگان می باشند:
(برای اطلاعات بیشتر روی هر آیتم کلیک کنید)
عکاسی HDR با دوربینهای DSLR
عکاسی 360 درجه تور مجازی در پانومن با جدیدترین دوربینهای DSLR و لنزهای Fisheye انجام می شود که منتهی به بالاترین کیفیت و شفافیت تصاویر خروجی می گردد. عکاسی HDR باعث می گردد تا جلوه تصاویر نزدیکترین حالت به دید انسان بوده و تفاوت نقاط تاریک و روشن به میزان نزدیک به دید طبیعی چشم برسد.

نیاز به مشاوره دارید؟ در خدمتیم...

برای اطلاع از قیمت دقیق پروژه های تور مجازی لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید:
تلفن