قیمت تور مجازی

نحوه محاسبه قیمت تور مجازی

قیمت تور مجازی معادل تعداد نماهای 360 درجه (عکسهای 360 درجه) ضربدر قیمت هر نمای 360 درجه است.
قیمت هر نمای 360 درجه بر اساس تعداد کل نماهای 360 درجه مورد نیاز در تور مجازی شما تعیین می گردد.

شیوه عکسبرداری تور مجازی و فرایند پس از عکاسی


در مجموعه پانومن، عکسبرداری تور مجازی با مجموعه تجهیزات حرفه ای شامل دوربینهای DSLR، لنز های Fisheye و هدهای پانوراما انجام می شود تا بالاترین کیفیت عکسبرداری حاصل گردد. قالبهای تورهای مجازی ساخت ما نیز به صورت اختصاصی طراحی می شوند و دارای گرافیک زیبا و رابط کاربری حرفه ای می باشند.

هزینه ساخت قالب تور مجازی و امکانات


در سیستم قیمت گذاری ما برای ساخت تور مجازی، هزینه ای مجزا بابت ساخت تور مجازی و قالب دریافت نمی گردد.

قیمت تور مجازی گوگل


در صورت سفارش تور مجازی چند رسانه ای، تور مجازی گوگل و ثبت تصاویر 360 درجه متصل به یکدیگر در سرویسهای گوگل نیز بصورت رایگان ایجاد می گردد.

قیمت تور مجازی برای شهرهای دور و نزدیک کشور


برای عکسبرداری و اجرای پروژه در شهرهای مختلف کشور هزینه ایاب و ذهاب، سفر و اقامت دریافت نمی شود و بسته به مسافت شهر مورد نظر، حداقل تعداد نماهای 360 درجه جهت عکسبرداری ملاک می باشد.
تمام تورهای مجازی چند رسانه‌ای پانومن دارای ویژگیها و امکانات زیر بصورت رایگان می باشند:
(برای اطلاعات بیشتر روی هر آیتم کلیک کنید)
عکاسی HDR با دوربینهای DSLR
عکاسی 360 درجه تور مجازی در پانومن با جدیدترین دوربینهای DSLR و لنزهای Fisheye انجام می شود که منتهی به بالاترین کیفیت و شفافیت تصاویر خروجی می گردد. عکاسی HDR باعث می گردد تا جلوه تصاویر نزدیکترین حالت به دید انسان بوده و تفاوت نقاط تاریک و روشن به میزان نزدیک به دید طبیعی چشم برسد.

نیاز به مشاوره دارید؟ در خدمتیم...

قیمت هر نمای 360 درجه با توجه به تعداد کل نماهای 360 درجه مورد نیاز برای تور مجازی شما تعیین می شود. لطفا برای مشاوره رایگان و کسب اطلاع از قیمت نهایی با ما تماس حاصل فرمایید:
تلفن