قیمت تور مجازی

نحوه محاسبه قیمت تور مجازی

قیمت تور مجازی بر اساس تعداد نقاط مورد نیاز جهت عکسبرداری ۳۶۰ درجه محاسبه می‌شود.

شیوه عکسبرداری تور مجازی و فرایند پس از عکاسی


در مجموعه پانومن، عکسبرداری تور مجازی با مجموعه تجهیزات حرفه ای شامل دوربینهای DSLR، لنز های Fisheye و هدهای پانوراما انجام می شود تا بالاترین کیفیت عکسبرداری حاصل گردد. پس از عکسبرداری با دقت تصاویر را ویرایش نموده و اصلاحات رنگ، نور وضوح، تراز و انطباق به بهترین شکل بر روی تصاویر اعمال می گردد. پس از ساخت اولیه پروژه، با انجام اصلاحات مورد نظر سفارش دهنده در ساختار تور و اطلاعات نمایش داده شده در محصول نهایی تلاش می کنیم تا کمال رضایتمندی کارفرمایان از نتیجه کار حاصل گردد. قالبهای تورهای مجازی ساخت ما نیز دارای گرافیک زیبا و رابط کاربری حرفه ای بوده و امکان سفارشی سازی تم و قالب محیا می باشد.

هزینه ساخت قالب تور مجازی و امکانات


در سیستم قیمت گذاری ما برای ساخت تور مجازی، هزینه ای مجزا بابت ساخت تور مجازی و قالب دریافت نمی گردد و مبلغ نهایی پروژه برابر با تعداد نقاط 360 درجه ضرب در هزینه هر نقطه می باشد. تمام امکانات و قابلیتهای تور مجازی (مشاهده امکانات و قابلیتها) نیز قابل پیاده سازی می باشد.

قیمت تور مجازی گوگل


در صورت سفارش تور مجازی برای وب، تور مجازی گوگل و ثبت تصاویر 360 درجه متصل به یکدیگر در سرویسهای گوگل نیز بصورت رایگان ایجاد می گردد.

قیمت تور مجازی برای شهرهای دور و نزدیک کشور


برای عکسبرداری و اجرای پروژه در شهرهای مختلف کشور هزینه سفر دریافت نمی شود و بسته به مسافت شهر مورد نظر، حداقل تعداد نقاط جهت عکسبرداری ملاک می باشد.

نیاز به مشاوره دارید؟ در خدمتیم...

در صورتیکه تمایل به مشاوره در خصوص تور مجازی و اطلاع دقیق تر از قیمت نهایی و پرسش هرگونه سوالی که دارید لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید