نمایشگاه مجاز

ضرورت و اهمیت برپایی نمایشگاه مجازی

نمایشگاه‌ها رویدادهایی جذاب برای صاحبان کسب و کار و مخاطبان هستند. جذابیت نمایشگاه‌ها از آن جهت برای صاحبان مشاغل حائز اهمیت است که فرصت مطلوبی برای معرفی محصولات و خدمات خود به دست می آورند

این فرصت در کنار امکان تعامل با مشتریان و آگاهی از نقطه نظرات آنان دارای اهمیتی دو چندان می شود. از نظر مخاطبان نیز نمایشگاه ها فرصتی مناسب برای اطلاع از دستاوردهای جدید تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات است و این امکان را فراهم می سازد تا ضمن بیان خواسته ها و نظرات خود، محصولات و خدمات ارائه دهندگان مختلف را از نزدیک بررسی کرده و با هم مقایسه نمایند.

در طی سالیان اخیر بستر فضای مجازی نقش پررنگ تری در زندگی مردم سراسر دنیا پیدا کرده است. بسیاری از مشاغل فرصت معرفی خود را در بستر مزایای فضای مجازی یافته‌اند و از آن به عنوان مهمترین راهکار معرفی و تبلیغات خدمات و تولیدات خود به مخاطبان بهره می برند. البته شروع کرونا باعث شد تا شیب نیاز و بهره‌مندی از قابلیت های فضای مجازی روند تندتری به خود بگیرد. به باور کارشناسان در دوران پسا کرونا نیز این نقش پررنگ فضای مجازی کماکان بر پا خواهد ماند و سبک زندگی دیجیتالی همواره رو به گسترش و توسعه خواهد بود.

در استودیو طراحی و خلاقیت دیجیتال پانومن، با با تکیه بر دستان هنرمند تیم طراحی و سالها تجربه در ارائه راهکارهای معرفی و اطلاع رسانی، پلتفرم قدرتمندی را برای ارائه نمایشگاه های مجازی چندرسانه‌ای به صورت حرفه ای طراحی و اجرا کرده‌ایم. این بستر قدرتمند امکان ارائه محصولات و خدمات صنایع و مشاغل را به شکلی بسیار نزدیک به فضای واقعی به مخاطب ارائه می‌دهد و کارآمدی آن به گونه‌ای است که مخاطب خود را در فضای بسیار شبیه به واقعیت احساس می‌کند. بازدهی نمایشگاه‌های مجازی ارائه شده در این بستر به دلیل استفاده از رسانه‌های متعدد دیجیتال مانند ویدئو و عکس، متن، گفتار، نقشه و قابلیت‌های فنی نظیر ارتباط زنده و کنفرانس آنلاین بسیار بالا بوده و میزان تأثیر آن بر مخاطب نیز به واسطه طراحی چشم نواز و حرفه‌ای شگفت انگیز می باشد. هزینه اجرای نمایشگاههای مجازی با توجه به عدم محدودیت در مکان و زمان برپایی نمایشگاه و دائمی بودن آن بسیار مقرون به صرفه است. این هزینه تنها یک بار پرداخت شده و محصولات و خدمات معرفی شده در نمایشگاه به صورت همیشگی در دسترس مخاطبان خواهند بود.

امیدواریم با ارائه این راهکار کمکی هرچند کوچک به گردش چرخ اقتصاد و صنعت و رونق تولید در میهن عزیزمان انجام داده باشیم.اطلاعات بیشتر درباره نمایشگاههای مجازی پانومن