تخفیف تور مجازی

شگفتانه پانومن: تخفیف‌ 20 درصدی عکاسی 360 درجه و ساخت تور مجازی

شگفتانه پانومن به مناسبت سال جدید از اول فروردین آغاز و تا 15 اردیبهشت ماه 98 ادامه دارد. جشنواره تخفیف‌های ویژه خدمات این مرکز با عنوان جشنواره شگفتانه پانومن به مناسبت سال جدید و در دوره زمانی 45 روز برگزار می‌شود. مشتریان در مدت این جشنواره می‌توانند خدمات حرفه ای عکاسی 360 درجه و ساخت تور مجازی چند رسانه ای در تمامی شهرهای ایران را با  20% تخفیف نسبت به لیست قیمت تور مجازی درج شده در سایت پانومن تهیه کنند.

محمد جامعی مدیرعامل مرکز ساخت تور مجازی پانومن، کمک به رونق مشاغل و کسب و کارها در سراسر کشور با بهره مندی از قابلیتهای تور مجازی را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست و تصریح کرد: سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی همه اقشار از خدمات این مرکز فراهم شود.

تخفیف تور مجازی

او به تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره پرداخت و ادامه داد: برآنیم تا با معرفی هرچه بیشتر مزایا و پتانسیلهای تور مجازی برای کسب و کارها، به رونق هرچه بیشتر مشاغل در سراسر کشور و معرفی هرچه بهتر آنها به مخاطبان و مشتریان یاری رسانیم. تمام مشاغل می توانند با صرف هزینه ای اندک، موجبات توجه بیشتر مخاطبان به کسب و کار خود را فراهم سازند.