قیمت تور مجازی

نحوه محاسبه قیمت تور مجازی

قیمت تور مجازی بر اساس تعداد نقاط مورد نیاز جهت عکسبرداری ۳۶۰ درجه محاسبه می‌شود.

شیوه عکسبرداری تور مجازی و فرایند پس از عکاسی

در مجموعه پانومن، عکسبرداری تور مجازی با مجموعه تجهیزات حرفه ای شامل دوربینهای DSLR، لنز های Fisheye و هدهای پانوراما انجام می شود تا بالاترین کیفیت عکسبرداری حاصل گردد. پس از عکسبرداری با دقت تصاویر را ویرایش نموده و اصلاحات رنگ، نور وضوح، تراز و انطباق به بهترین شکل بر روی تصاویر اعمال می گردد. پس از ساخت اولیه پروژه، با انجام اصلاحات مورد نظر سفارش دهنده در ساختار تور و اطلاعات نمایش داده شده در محصول نهایی تلاش می کنیم تا کمال رضایتمندی کارفرمایان از نتیجه کار حاصل گردد. قالبهای تورهای مجازی ساخت ما نیز دارای گرافیک زیبا و رابط کاربری حرفه ای بوده و امکان سفارشی سازی تم و قالب محیا می باشد.

هزینه ساخت قالب تور مجازی و امکانات

در سیستم قیمت گذاری ما برای ساخت تور مجازی، هزینه ای مجزا بابت ساخت تور مجازی و قالب دریافت نمی گردد، تمام امکانات و قابلیتهای تور مجازی (مشاهده امکانات و قابلیتها) قابل پیاده سازی می باشد.

قیمت تور مجازی گوگل

در کنار تور مجازی اختصاصی، تور مجازی گوگل و ثبت تصاویر 360 درجه متصل به یکدیگر در سرویسهای گوگل نیز بصورت رایگان ایجاد می گردد.

قیمت تور مجازی برای شهرهای دور و نزدیک کشور

برای عکسبرداری و اجرای پروژه در شهرهای مختلف کشور هزینه جداگانه دریافت نمی شود و بسته به مسافت شهر مورد نظر، حداقل تعداد نقاط جهت عکسبرداری ملاک می باشد.

نحوه استعلام و آگاهی از قیمت تور مجازی

برای استعلام قیمت تور مجازی لطفاً فرم زیر را تکمیل نمایید. همکاران ما پس از بررسی در سریعترین زمان ممکن قیمت تور مجازی مورد نظر شما را به اطلاع شما خواهند رساند. برای استعلام قیمت تور مجازی به صورت تلفنی و پرسش هرگونه سوالی که دارید لطفاً با ما تماس حاصل فرمایید.
لطفا تعداد نقاط را مشخص نمایید
لطفا شهر محل عکسبرداری را مشخص نمایید

0/1200

Invalid Input
لطفا شماره تماس خود را ذکر نمایید ...........091