تور مجازی اندروید

تور مجازی اندروید
مرکز ساخت تور مجازی پانومن افتخار دارد که به عنوان نخستین مجری ساخت تور مجازی اندروید در ایران اقدام به ارائه تورهای مجازی بر بستر اختصاصی توسعه یافته این مجموعه برای سیستم عامل اندروید نموده است. سیستم عامل محبوب اندروید بستری مهم برای ارائه خدمات و تبلیغات است. با توجه به جایگاه مهم و تأثیرگذار تور مجازی در عرصه تبلیغات، پیاده سازی تور مجازی کسب و کارها بر روی اندروید گامی مهم در زمینه تبلیغات و اطلاع رسانی خدمات و کالاهای قابل ارائه این مشاغل است. بر روی بستر قدرتمند ارائه شده تور مجازی اندروید پانومن، امکان قرار گرفتن انواع محتوای چند رسانه ای نیز وجود دارد و این امکان فراهم است که یک اپلیکیشن اندروید اختصاصی دارای انواع محتوای مالتی مدیا مانند کلیپ های ویدئویی، عکس، موسیقی و گفتار، متن، نقشه و غیره را به مخاطبان ارائه داد. این بستر اختصاصاً توسط برنامه نویسان مجرب پانومن توسعه یافته و دارای سازگاری ۱۰۰% با نسخه های مختلف اندروید می باشد و تاکنون در قالب چندین برنامه از تولیدات ما توسط هزاران کاربر در مارکت های اندرویدی مورد استفاده قرار گرفته و صدها نظر مثبت از کاربران در این مارکت ها خود گویای رضایتمندی آنها از عملکرد و محتوای این برنامه ها بوده است.

نمونه اپلیکیشن های اندرویدی دارای تورمجازی توسعه یافته توسط پانومن:

برنامه اندرویدی زیارت مجازی حرم حضرت محمد (ص)
سفر مجازی به شیراز
در این برنامه نفیس امکان مشاهده نقاط مختلف مسجد شریف نبوی و حرم حضرت رسول اکرم (ص) با استفاده از تور مجازی 360 درجه و با کیفیت بالا میسر است. نقاط خاص مسجد (مانند ستونهای تاریخی) حاوی اطلاعات نوشتاری بوده که با کلیک بر روی هر یک اطلاعات بیشتری نمایش داده می شود. امکانات و قابلیتهای برنامه:
- زیارت مجازی حرم مطهر رسول الله (ص) همراه با زیارتنامه متنی و صوتی
- زیارت قبور ائمه مطهر بقیع علیهم السلام همراه با زیارتنامه متنی و صوتی
...

اپلیکیشین چند رسانه ای اندرویدی سفر مجازی به شیراز برنامه ای جذاب برای معرفی جاذبه های گردشگری شهر شیراز به گردشگران داخلی و خارجی می باشد.
-معرفی 22 جاذبه گردشگری شهر شیراز
- تور مجازی از اماکن معرفی شده در قالب تصاویر پانورامای کروی 360 درجه
- عکسهای برگزیده از جاذبه های معرفی شده
- توضیحات متنی برای جاذبه های معرفی شده
- نقشه های آنلاین دیدنیهای شیراز
- ...
برنامه اندرویدی سفر مجازی به شیراز
به سفارش معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری شیراز
سفر مجازی به شیراز
شهرداری شیراز
زیارت مجازی حرم امیر المومنین (ع)
 زیارت مجازی حرم امیر المومنین (ع)
در فضایی آرام و دلنشین به زیارت حرم مطهر حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام بروید. در این برنامه نفیس امکان مشاهده نقاط مختلف حرم مطهرعلوی با استفاده از تصاویر فراگیر پانورامای 360 درجه و با کیفیت بالا میسر است. نقاط خاص حاوی اطلاعات نوشتاری بوده که با کلیک بر روی هر یک اطلاعات بیشتری نمایش داده می شود.
- فرازهایی از کتاب شریف نهج البلاغه بصورت صوت
- پلان حرم مطهر
تور مجازی ژاپن
تور مجازی ژاپن
تصاویر دیدنی و زیبای 360 درجه با کیفیت از کشور ژاپن شامل نماهایی از خیابانها، مراکز تجاری و شهری، معابد، موزه ها، نمایشگاهها و دیدنیهای تاریخی و مدرن ژاپن(بیش از 50 مکان)
- همراه با توضیحات و اطلاعات مکانهای معرفی شده به دو زبان فارسی و انگلیسی
برنامه اندرویدی زیارت مجازی حرم شاهچراغ(ع)
 زیارت مجازی حرم شاهچراغ (ع)
این مجموعه با بهره گیری از تصاویر پانورامای فراگیر 360 درجه با کیفیت بالا، امکان مشاهده نقاط مختلف حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، حرم مطهر حضرت سید میر محمد(ع) و همچنین موزه حرم را میسر می کند. با استفاده از این برنامه بصورت مجازی به زیارت فرزند حضرت امام موسی کاظم (ع) و برادر حضرت امام رضا(ع) بروید
previous arrow
next arrow
Slider
مرکز ساخت تور مجازی پانومن با افتخار آماده همکاری با صاحبان محترم کسب و کار و مشاغل در جهت تولید اپلیکیشن اندروید اختصاصی آنها و معرفی مجموعه ایشان در قالب اپلیکیشن های قدرتمند و جذاب اندرویدی دارای تور مجازی است. تورهای مجازی پانومن همچنین امکان انتشار به فرمت های html۵ برای وب (قابل مشاهده در رایانه، انواع گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها و...)، exe برای ویندوز و فرمت مخصوص سیستم عامل Mac OS نیز می باشند و مخاطبان از هر سیستم و دستگاهی که استفاده کنند قادر به مشاهده تور مجازی می باشند.