تور مجازی بیمارستان کوثر شیراز

تور مجازی بیمارستان کوثر

بیمارستان کوثر شیراز از مهم‌ترین مراکز درمانی تخصصی قلب و عروق در کشور می باشد و با دارا بودن امکانات گسترده و کادر مجرب و بخش های مختلف همه ساله پذیرای هزاران بیمار از سراسر کشور و همچنین سایر کشورهای منطقه می‌باشد.

تور مجازی بیمارستان کوثر

بیمارستان کوثر وابسته به موسسه بنیاد قلب فارس بوده و از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را شروع کرده است. موقعیت این بیمارستان در شمال غرب شیراز و در میان باغ های زیبای قصرالدشت می باشد. در بیمارستان کوثر علاوه بر خدمات تخصصی و فوق تخصصی قلب، سایر خدمات پزشکی تخصصی و فوق تخصصی هم ارائه می گردد. در تور مجازی این بیمارستان در طبقات و بخش‌های مختلف به تصویر کشیده شده است. با استفاده از تور مجازی علاوه بر معرفی خدمات مختلف بیمارستان، بیماران نیز می توانند قبل از مراجعه حضوری با قسمت های مختلف بیمارستان آشنا شده تا مسیرهای دسترسی مورد نظر خود را در هنگام حضور در بیمارستان به راحتی پیدا کنند. با توجه به وسعت بیمارستان و تنوع بخش‌های درمانی آن این آموزش می تواند برای مراجعه کنندگان بسیار مفید و حائز اهمیت باشد.

پانومن به عنوان یکی از مجرب ترین مراکز ساخت تور مجازی در ایران آماده است تا برای بیمارستانها، کلینیکها و همه انواع مراکز درمانی در سراسر ایران فرایند عکاسی حرفه ای 360 درجه و تهیه تور بازدید مجازی را با کمال افتخار انجام دهد.

مشاهده تور مجازی