طراحی وب سایت تور مجازی در شیراز

طراحی وب سایت تور مجازی در شیراز

 

تور مجازی جلوه و زیبائیهای محیط کار شما را به بیننده منتقل می کند و اثری شگفت انگیز در جذب مشتری بهمراه خواهد داشت. بازدید مجازی از محیط کار شما اثری اطمینان بخش و اعتماد بر انگیز را در ذهن مشتریان ایجاد می کند. تکنیک مدرن عکسبرداری پانوراما و تور مجازی این امکان را برای مشتریان و مخاطبان شما فراهم می کند تا ضمن بازدید مجازی، با قسمتهای مختلف محیط کار شما آشنا شوند و اعتمادی افزونتر نسبت به کسب و کار شما در ذهن خود داشته باشند.

تور مجازی چیست

تور مجازی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

تور مجازی عبارت است از مجموعه ای از نماهای پانورامای ۳۶۰ درجه از یک مکان که توسط آن بیننده میتواند با مشاهده و چرخاندن تصاویر و همچنین جابجایی بین نقاط دارای تصویر پانوراما گردشی مجازی در آن مکان را تجربه کند (مشاهده نمایید: تور مجازی جاذبه های گردشگری شیراز). در تور مجازی کارگردان برخلاف کلیپ ویدئویی خود کاربر می باشد و می تواند با چرخاندن تصاویر زاویه دلخواه را مشاهده نماید. اساس تور مجازی عکس های پانورامای ۳۶۰ درجه و یا کلیپ های ویدئویی ۳۶۰ درجه است که به یکدیگر متصل هستند و پوششی کامل از محیط مورد نظر را فراهم می سازند. بر روی تور مجازی امکانات مختلفی مانند عکس های ثابت، کلیپ های ویدئویی، گفتار صوتی، افکتهای صوتی،  توضیحات متنی، نقشه، پلان محیط و سایر امکانات قابل جایگذاری است و می‌تواند یک مجموعه منحصر به فرد چند رسانه ای با هدف معرفی کامل یک مکان تجاری، اقامتی، آموزشی، تولیدی و غیره باشد.
بینندگان تورمجازی از هر جایی می‌تواند فضای مکان معرفی شده را در بهترین حالت مشاهده نمایند و ضمن گردش در محیط با خدمات و کالاهای قابل ارائه کسب و کار مورد نظر آشنا شوند.

گردشگری مجازی چیست

گردشگری مجازی چیست؟

 گردشگری مجازی به صورت خلاصه عبارتست از حضور مجازی و غیر فیزیکی گردشگر در مکانهای توریستی که این حضور مجازی با بهره مندی از قدرت رسانه های نوین مبتنی بر فن آوری اطلاعات میسر می شود.

به شکل سنتی بازدید از یک مکان دیدنی به معنای حضور فیزیکی در آن مکان می باشد اما با ظهور فن آوریهای نوین رایانه ای و رسانه ای و تلفیق آنها با یکدیگر امکان حضور افراد در یک مکان دیدنی و سیاحتی به صورت مجازی به گونه ای فراهم می شود که حس حضور فیزیکی در آن مکان تا بیشترین حد ممکن به بازدید کننده مجازی القا گردد. مهمترین هدف گردشگری مجازی در بعد فن آوری نزدیک تر نمودن هرچه بیشتر حس حضور مجازی کاربران به حس حضور واقعی در مکانهای توریستی و سیاحتی معرفی شده است و در بعد اقتصادی نیز ترغیب افراد به انجام سفر و حضور فیزیکی در جاذبه های گردشگری شهرها و کشورها می باشد. یکی از بارزترین تجربیات گردشگری مجازی که می توان آن را به عنوان معرفی کننده و پدید آورنده مفهوم گردشگری مجازی دانست تور مجازی می باشد که عبارت است از تصاویر پانورامای 360 درجه که از نقاط مختلف یک جاذبه گردشگری تهیه می شوند و کاربران می توانند با انتخاب موقعیت دلخواه از جاذبه گردشگری معرفی شده، محیط پیرامون خود را به صورت 360 درجه مشاهده نمایند (مشاهده کنید: تور مجازی جاذبه های گردشگری شیراز) از قابلیتهای مهم تورهای مجازی امکان تعامل کاربران می باشد که رسانه های سنتی مانند کلیپهای ویدئویی از آن محروم می باشند. علاوه بر امکان انتخاب موقعیت دلخواه در مکان مورد نظر، امکان چرخش به زاویه دلخواه و بزرگنمایی تصاویر برای مشاهده جزئیات بیشتر برای کاربران میسر می باشد.

گردشگری مجازی چیست

تور مجازی فروشگاه

 چرا باید برای فروشگاه خود یک تور مجازی داشته باشید؟

امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی بسیاری از تبلیغات برای کسب و کارها نیز در همین فضای مجازی صورت می‌گیرد. تبلیغات در فضای مجازی به دسته های گوناگونی تقسیم می شود که یکی از این دسته ها شیوه نوین معرفی فضای کسب و کار در قالب تور مجازی است. تور مجازی به صورت کلی عبارت است از مجموعه ای از تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه که به یکدیگر متصل شده‌اند. شیوه تهیه تور مجازی نیز به این صورت می باشد که ابتدا از نقاطی از فضای مورد نظر عکس برداری صورت گرفته و سپس توسط رایانه تصاویر به یکدیگر متصل می شوند. با افزودن امکاناتی مانند تصاویر ثابت، کلیپ های ویدئویی، توضیحات متنی، نقشه و سایر امکانات دیگر تور مجازی نهایی آماده شده و بر روی وبسایت، اپلیکیشن و سایر فرمت های اطلاعاتی قابل توزیع می باشد.

در یک تور مجازی خوب تصاویر دارای حداکثر کیفیت و میزان بسیار کمی از خطا می باشند. همچنین قابلیت سازگاری با مرورگر های مختلف و دستگاه های هوشمند از دیگر نقاط قوت یک تور مجازی خوب می باشد. مخاطب شما با استفاده از تور مجازی می‌تواند به صورت مجازی در محیط کسب و کار شما حضور داشته باشد و با جزئیات و خدمات و کالاهای قابل ارائه توسط شما آشنا گردد.

 

مشترک خبرنامه پانومن شوید و مطالب جدید و جذاب ما را در ایمیل خود دریافت کنید