نمونه وب سایتهای طراحی شده توسط مرکز طراحی سایت پانومن

پرتال جامع گردشگری شهر شیراز و استان فارس

پرتال جامع گردشگری شهر شیراز و استان فارس به عنوان کاملترین پرتال گردشگری مجازی در آثار تاریخی و دیدنی استان فارس، امکان گردشگری مجازی در 130 جاذبه تاریخی، مذهبی، فرهنگی و طبیعی شهر شیراز و استان فارس را با بهره گیری از تصاویر پانوراما و تور مجازی، فیلم، عکس، نقشه و توضیحات برای بازدید کنندگان فراهم می کند. این وب سایت ارزشمند و کم نظیر به عنوانی مرجع و راهنمایی معتبر برای گردشگران داخلی و خارجی، دانشنامه ای آنلاین از اطلاعات آثار تاریخی فارس در فرمت چند رسانه ای می باشد.

وب سایت اطلاع رسانی پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی بیشاپور

وب سایت اطلاع رسانی پایگاه پژوهشی مجموعه طبیعی تاریخی بیشاپور نخستین مرجع واحد آنلاین در راستای معرفی آثار باستانی ارزشمند شهر تاریخی بیشاپور واقع در شهرستان کازرون در استان فارس می باشد. در این وب سایت اطلاع رسانی همچنین فعالیتهای پایگاه پژوهشی میراث فرهنگی بیشاپور نیز معرفی گردیده است.

منظر باستان شناسی ساسانی فارس

وب سایت منظر باستان شناسی ساسانی فارس به منظور معرفی محور باستان شناسی ساسانی استان فارس که شامل آثار تاریخی شهرستانهای بیشاپور، فیروزآباد و سروستان می باشد تهیه گردیده است. این محور باستانشناسی در آستانه ثبت جهانی در فهرست میراث جهانی یونسکو می باشد و شامل مجموعه ای از آثار ارزشمند باستانی دوره ساسانی در استان فارس است.

گردشگری سلامت ایرانیان

وب سایت گروه گردشگری سلامت ایرانیان با هدف جذب گردشگران سلامت از سراسر دنیا راه اندازی گردیده و به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی در دسترس می باشد. این وب سایت با ارائه خدمات پذیرش بیماران و متقاضیان دریافت خدمات پزشکی گامی موثر در توسعه صنعت گردشگری سلامت می باشد

آرتیمس گشت تور

وب سایت AmazingIranTour.com به شش زبان فارسی، انگلیسی، عربی، آلمانی، فرانسوی و چینی توسعه یافته و در حوزه برگزاری تورهای داخلی و خارجی و خدمات گردشگری فعالیت می کند. برگزاری انواع تورهای شهرهای کشور در قالب تورهای یک تا 12 روزه، تورهای فرهنگی و طبیعت گردی و همچنین معرفی شهرها، فرهنگ و جشنهای ایرانی به زبانهای مختلف از دیگر محتوا و خدمات این سایت می باشد

فروشگاه آنلاین اسباب بازی ایران توی استور

وب سایت فروشگاه آنلاین اسباب بازی ایران توی استور با بهره مندی از جدیدترین متدهای طراحی فروشگاههای اینترنتی توسط پانومن طراحی و پیاده سازی گردیده است. این وب سایت با هدف فروش اینترنتی کالاهای اسباب بازی و سرگرمی با قیمت مناسب و ارائه خدمات مناسب به کاربران و مشتریان راه اندازی گردیده است. انواع اسباب بازیهای ساختنی، فکری، عروسک، پازل، ماشینهای شارژی، کنترلی و مدل در این فروشگاه آنلاین عرضه می گردد.