طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز

طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز

با رواج و توسعه روزافزون فن آوری اطلاعات، هر روز بخشهای گسترده تری از گردش اقتصادی جوامع بر بستر وب انجام می شود. رخداد موفقیت آمیز این حجم وسیع از تبادلات مالی و اقتصادی مبتنی بر بستر اینترنت منوط به داشتن زیرساختهای قوی و توسعه یافته در هر جامعه ای است تا در ضمن آن فرصت رشد و بالندگی برای کسب کارهای نوظهور و همچنین فرصت توسعه بیشتر برای بیزینس های با سابقه فراهم گردد.

با توجه به پیشرفت چشمگیر طراحی وب سایت و پلتفرمهای آن داشتن یک فروشگاه اینترنتی مجهز و با قابلیتهای فراوان برای هر کسب و کار کوچک و بزرگ فراهم است. در کنار امکانات فنی و ویژگیهای نرم افزاری نسل جدید فروشگاه های اینترنتی، وجود انواع درگاههای پرداخت و سیستم های حمل و نقل کالا نیز کار خرید و فروش آنلاین را برای فروشندگان و مشتریان راحتتر و کارآمد تر نموده است.

یک فروشگاه آنلاین زیبا و کارآمد دروازه ورود شما به دنیای بزرگ تجارت الکترونیکی است. با استفاده از قابلیتهای جذاب فروشگاه اینترنتی می توانید کاتالوکی کامل و با جزئیات از محصولات خود را در معرض دید مشتریان قرار دهید و ضمن ارائه فرصت به مشتریان برای مطالعه دقیق جزئیات و مقایسه محصولات، در فضایی اعتماد ساز آنان را به خرید کالا و خدمات خود ترغیب نمایید

طراحی فروشگاه آنلاین در شهر شیراز

پانومن به عنوان یکی از مراکز تخصصی طراحی وبسایت و فروشگاه اینترنتی شیراز، با دارا بودن تیم مجرب و طراحان حرفه ای آماده انجام تمام سفارشات طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز و سایر شهرهای کشور می باشد. ما برای طراحی و توسعه فروشگاه های اینترنتی از جدیدترین فریمورکهای  مطرح دنیا استفاده می کنیم. توسعه سایت و فروشگاه آنلاین بر اساس فریم ورکهای انعطاف پذیر و بروز، تضمین کننده امکان توسعه سایتها و فروشگاه های آنلاین طراحی شده در آینده است و این بدان معناست که هرزمان که تمایل داشته باشید امکان افزودن قابلیتهای جدید به فروشگاه اینترنتی شما فراهم می باشد.

برخی از قابلیتها و امکانات قابل پیاده سازی در فروشگاه های اینترنتی به شرح زیر می باشد:


علاوه بر امکانات عمومی ذکر شده، فروشگاههای اینترنتی طراحی شده توسط پانومن از امکانات و قابلیتهای زیر نیز بهره مند می باشند:

طراحی قالب و نمای اختصاصی برای سایت فروشگاه و عدم استفاده از قالبهای آماده موجود در اینترنت

مدیریت پیشرفته محصولات با امکان اضافه کردن و ویرایش کالاها، اضافه نمودن فیلدهای اختصاصی و دلخواه برای جزئیات محصولات و امکان تعریف گونه های مختلف برای هر محصول

امکان اضافه نمودن تصاویر 360 درجه از محصولات که با حرکت ماوس یا لمس کاربر قابل چرخیدن و نمایش نمای 360 درجه کالا به کاربران می باشد.

امکان نمایش فیلم و توضیحات صوتی برای محصولات

مدیریت دسته بندیهای محصولات و امکان قرارگیری هر محصول در چندین دسته بندی

سیستم چند فروشنده (Multi-vendor) با امکان تعریف هر تعداد فروشنده و تعریف درصدهای مختلف پورسانت

امکان مقایسه محصولات

امکان تعریف تخفیفات بصورت روزانه، مناسبتی، گروهی و ...

امکان ارسال ایمیل و پیامک در طی مراحل مختلف خرید به مشتریان (عضویت، ثبت سفارش، پرداخت، تایید سفارش، ارسال...)

امکان مرتب سازی نمایش کالاها بصورت هوشمند

امکان تعریف انواع فیلترها برای نمایش محصولات (مانند رنگ، قیمت، ابعاد، وزن، قبلیتها...) و کمک به کاربران برای پیدا کردن کالای دلخواه

امکان تعریف انبارهای مختلف

امکان تعریف روشهای پرداخت متعدد و اتصال به تمام بانکهای کشور

امکان تعریف روشهای ارسال مختلف سفارشات بهمراه روش تحویل و پرداخت در محل (COD)

نمایش فاکتور و ارسال آن از طریف ایمیل به مشتریان

امکان تعریف نرخهای مالیاتی

باکسهای نمایش محبوب ترین، پربازدیدترین، پرفروشترین و جدیدترین محصولات

امکان ویرایش محصولات و مدیریت کامل فروشگاه از Front end

امکان ثبت نظرات، رتبه و پرسش و پاسخ برای هر محصول توسط کاربران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره امکانات و قابلیتهای فروشگاههای اینترنتی، پلانهای طراحی، زمانبندی و هزینه با ما تماس حاصل فرمایید.

مشاهده نمایید: خدمات طراحی سایت و فروشگاه آنلاین پانومن