طراحی سایت پزشکان و مراکز درمانی در شیراز

طراحی سایت پزشکان و مراکز درمانی در شیراز

 

با گسترش فضای مجازی و ابزارهای نوین ارتباطی، رویکردهای بسیاری از مراکز، سازمان‌ها و کسب و کارها به سمت اتوماسیون و بهره‌مندی از اینترنت تغییر کرده است. در بسیاری از ابعاد استفاده از اینترنت و فضای مجازی در توسعه کسب و کارها و رونق آنها کمک بسیاری می کند. در حوزه پزشکی و درمان، معرفی کامل خدمات قابل ارائه به بیماران، درمان‌ها و معالجات در کنار دستاوردها و سوابق حرفه‌ای کادر پزشکی می‌تواند اطمینان‌ بخش بیماران و مخاطبان یک مطب یا مرکز درمانی باشد.

تمام امورات دفتری یک مطب، درمانگاه، بیمارستان یا مرکز درمانی با طیف وسیعی از قابلیت های کاربردی اضافه قابل اجرا بر روی وبسایت است. نوبت دهی آنلاین، ذخیره پرونده ها و اطلاعات بیماران، روند درمانی بیماران و زمانبندی فرآیندهای درمانی آنها، برنامه زمانی حضور پزشکان و کادر درمانی، امکان ارتباط زنده پزشک و بیمار از راه دور بصورت ویدئویی، صوتی و نوشتاری از مهمترین قابلیت های یک سایت ویژه مراکز درمانی و پزشکان گرامی است. در کنار این امکانات، ویژگی های بسیار مفید دیگری مانند امکان قرار دادن مطالب مفید و آموزنده پزشکی، بخش پرسش و پاسخ پزشکی و مشاوره آنلاین، رزومه و سوابق پزشکان و کادر درمانی، تصاویر، کلیپ ها و تور مجازی ۳۶۰ درجه از اماکن و نقاط مختلف مطب یا مرکز درمانی، امکان پرداخت آنلاین با استفاده از درگاه پرداخت اینترنتی، نمایش موقعیت مطب و مرکز درمانی بر روی نقشه، اخبار و رویدادها، جستجوی قوی و پیشرفته در تمام محتوای سایت و ... از سایر قابلیت های یک سایت کارآمد برای مطب ها و مراکز درمانی است.

مادر مرکز طراحی سایت پانومن به عنوان یکی از مراکز معتبر طراحی وب سایت در شیراز، با بهره‌مندی از قالب های اختصاصی و فریم ورک ها و ابزارهای بروز طراحی سایت، وب سایت هایی زیبا، کارآمد و ایمن با قابلیت توسعه و افزودن امکانات جدید در هر زمان و سازگار با موبایل و دستگاه‌های هوشمند برای مشتریان گرانقدر خود طراحی و اجرا می‌کنیم. بهینه سازی برای موتورهای جستجو به منظور نمایش در صدر لیست موتورهای جستجو از دیگر فرایندهای مهم و تاثیرگذار در طراحی سایت است که در تیم طراحی سایت پانومن لحاظ می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت پلان های طراحی سایت پانومن در حوزه های مختلف مشاهده نمایید:

خدمات طراحی وب پانومن