عکسبرداری پانوراما و ساخت تور مجازی


مانند حرفه ای ها باشید

فرصتهای فضای مجازی برای رونق و پیشرفت کسب و کارها شگفت انگیزند. امروزه عمده تبلیغات و بازاریابی بیزینس ها در فضای اینترنت و رسانه های نوظهور مجازی صورت می گیرد. در گستره بی انتهای فضای مجازی، شیوه های متعددی برای حضور پر رنگ کسب و کارها وجود دارند. اگر اهل استفاده از فرصتهای بی نظیر فضای مجازی برای رشد و رونق بیزینس خود هستید، پیشنهاد ما به شما بهره گیری از روشهای تبلیغاتی است که پیوند شما و مشتریانتان را هرچه بیشتر به ارتباط فیزیکی و حضوری نزدیک کند. از جمله تکنیکهای موثر تداعی این حس حضور، ارائه تصویر محیط کسب و کار در تبلیغات و اطلاع رسانی ها می باشد. حضور مجازی در محیط کار شما اثری اطمینان بخش و اعتماد بر انگیز را در ذهن مشتریان ایجاد می کند. تکنیک مدرن عکسبرداری پانوراما و تور مجازی این امکان را برای مشتریان و مخاطبان شما فراهم می کند تا با شبیه سازی حضور فیزیکی در محیط مجازی، با قسمتهای مختلف محیط کار شما آشنا شوند و اعتمادی افزونتر نسبت به کسب و کار شما در ذهن خود داشته باشند. محیط های آموزشی، تجاری و فروشگاهی، خدماتی، تولیدی و ... با بهره گیری از تور مجازی می توانند تصویری منحصربفرد را در ذهن مشتریان ایجاد نمایند.

ساخت تور مجازی در شیراز

ما در پانومن با بهره گیری از سالها تجربه و همچنین تجهیزات پیشرفته تصویربرداری پانوراما، تخصص لازم برای تهیه عکسهای 360 درجه با کیفیت و ساخت تورهای مجازی با امکاناتی مانند جلوه های ویژه تصویر، نقشه و پلان، گفتار صوتی، عکس، کلیپ ویدئویی، قطب نما، و امکان درج توضیحات متنی در نقاط لازم تصاویر را دارا هستیم.
تورهای مجازی تولید شده توسط تیم مجرب پانومن قابلیت اجرا و نمایش در تمام دستگاهها مانند رایانه، تبلت و گوشی های هوشمند، تلویزیونهای هوشمند و... را دارند و علاوه بر امکان پیاده سازی در وب سایت شما، امکان ساخت اپلیکیشنهای اختصاصی چند رسانه ای نیز برای نمایش تورهای مجازی کسب و کار شما فراهم می باشد.

پانومن با انتشار تصاویر با کیفیت پانوراما در سرویس Google Street View و رعایت استانداردهای گوگل عنوان عکاس مورد اعتماد گوگل را کسب نموده است. پس از اتمام ساخت تور مجازی مشتریان گرامی، تصاویر ساخته شده پانوراما در سرویس مذکور منتشر می گردد که تاثیر بسیار زیادی در جذب مخاطب بیشتر به سمت کسب و کار مشتریان خواهد داشت.
بنا به اظهار گوگل، هنگامی که مخاطبان و مشتریان در اینترنت به دنبال کسب و کارها می گردند، 44% مواقع از سرویسهای نقشه گوگل که Street View هم یکی از این سرویسهاست استفاده می کنند.
بطور میانگین 41% این جستجوها به بازدیدی آنلاین از سایت کسب و کار مورد نظر منتهی می گردد. اطلاعات مربوط به کسب و کار مورد نظر چنانچه حاوی عکس و یا تور مجازی باشند احتمال تمایل به مشاهده مخاطبان را دو برابر افزایش خواهد داد.

عکاس مورد اعتماد گوگل

مرکز طراحی وب سایت، فروشگاه اینترنتی و تور مجازی پانومن

شیراز- خیابان عفیف آباد- نبش کوچه 7- طبقه فوقانی بانک سینا

071-36283498  0917-702-9941

panoman website design center
آدرس مرکز طراحی وب سایت پانومن

panoman
  ©